Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
C276 staaf Warmgewalst Met Vast Oplossing Legering 2.4819 / UNS N10276 ASTM EN DIN GB Standaard
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | c276 |
| Diameter: | 6 - 350 mm |
Durable Monel 400 Round Steel Excellent Resistance to Acids & Saline Environments, Customizable Sizes, ASTM B165 Compliant
| Producten: | Monel 400 ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Monel 400 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Hoog corrosiebestendig Monel400 ronde staaf voor industriële toepassingen in de chemische industrie met een diameter van 4-300 mm
| Model-NR.: | Monel 400 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
CuZn35 / C27000 Messing ronde staaf Cu-Zn legering Messingstaaf H65 koper legering
| Naam van de producten: | Messings Ronde Bar |
|---|---|
| Diameter: | 3 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM EN DIN GB JIS Standaard Hastelloy X Ronde Staaf / Blankstaal / Nikkel Legering Staaf
| Producten: | Hastelloy X Ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy X |
| Diameter: | 10 - 350mm |
C11000 Blank Koperen Staaf 99,9% Zuiver, Gegloeid voor Superieure Ductiliteit Diameter 4 - 300mm
| Naam van producten: | Zuivere Koperbar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lengte: | aangepast elke lengte op aanvraag |
Industriële kwaliteit C11000 ETP koperstaaf corrosiebestendig en hooggeleidend
| Naam van producten: | Zuivere Koperbar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lengte: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C38500 / CuZn39Pb3 / 2.0401 Messingstaven Gele koperen ronde staaf / 380 legering Messingstaaf
| Naam van de producten: | Messings Ronde Bar |
|---|---|
| Diameter: | 3 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
Hastelloy C276 Bright Bar 6-300 mm Diameter ASTM EN Standard
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | c276 |
| Diameter: | 6 - 350 mm |
ASTM ENGELSE JIS Monel 400 Legering 400 van het Nikkelblad het Knipsel van de Plaatdouane
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Monel 400 |
| Dikte: | 0.6 - 20.0mm |

