Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Συνήθειας τέμνων νικελίου φραγμός 250mm Hastelloy C276 ράβδων σφυρηλατημένος κράμα
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Συνήθεια ράβδων κραμάτων Hastelloy C276 που κόβει το σφυρηλατημένο B574 φραγμό ASTM
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Σύνθεση 276 Στρογγυλή μπάρα Διαμέτρου 6 - 300 mm Ζεστή έλαση Τυποποιημένη κοπή C276 Κύκλος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Ράβδος κράματος νικελίου-σιδήρου-χρωμίου Incoloy 800H ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες και διάβρωση
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
17-4PH φωτεινή υψηλή σκληρότητα ASTM EN ΜΒ JIS φραγμών ανοξείδωτου
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Durable Monel 400 Round Steel Excellent Resistance to Acids & Saline Environments, Customizable Sizes, ASTM B165 Compliant
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Precision-Machined Monel400 Round Steel with Excellent Strength Temperature Resistance
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Corrosion-Proof Monel K500 Round Steel Heat-Resistant, Machinable Alloy Ideal for Chemical Processing & Offshore Equipment
| Προϊόντα: | monel k500 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Βαθμός: | Monel K500 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Προσαρμοσμένη κοπή 201 304 316L από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και ακριβή ανοχή
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Ανθεκτική στη θερμότητα 310S από ανοξείδωτο χάλυβα φωτεινή μπάρα με φωτεινή επιφάνεια και διάμετρο 3-70mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

