Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Productdetails
| Randtype | Spleetrand | Dikte bereik | 0.11-3.0 mm |
|---|---|---|---|
| Breedte bereik | 201250mm | Normale breedtes | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Spoel-id | 508/610 mm | Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand | Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Diktetolerantie | +/- 0,02 mm | Breedtetolerantie | +/- 0,02 mm |
| Materiële cijfers | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF | Maximale breedte | 2000 mm |
| Spoeltype | koudgewalst | Lengteaanpassing | Volgens de vereisten |
| Maandelijkse capaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Custom Cut Mill Edge koudgewalste stalen spoel,SPCC SPCD SPCE koude plaat,2348 mm koudgewalst plaat |
||
Productomschrijving
Op maat gesneden koudgewalste staalrollen met walrand
SPCC, SPCD, SPCE kwaliteiten beschikbaar in een breedte van 2348 mm met op maat snijmogelijkheden om aan uw specifieke productievereisten te voldoen.
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0.11-3.0mm |
| Breedte | 20-1250mm |
| Normale breedte | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Lengte | Op maat gesneden volgens de eisen van de klant |
| Tolerantie | Dikte +/-0.02mm, Breedte +/-0.02mm |
| Coil ID | 508/610 mm |
| Coil Gewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Toepassing | Verzinkt staal, PPGI, deuren, huishoudelijke toepassingen, productie, scheepsbouw en andere industriële toepassingen |
Productintroductie
Koudgewalst staalplaat, algemeen bekend als koudplaat, wordt vervaardigd uit warmgewalste koolstofconstructiestaalstrippen door middel van verdere koudwalsing. Met een dikte van minder dan 4 mm bieden deze platen een superieure oppervlaktekwaliteit en dimensionale nauwkeurigheid dankzij het rollen op kamertemperatuur, wat de vorming van ijzeroxide voorkomt. Het gloeiproces verbetert de mechanische en technologische eigenschappen, waardoor koudgewalste staalplaten ideale vervangers zijn voor warmgewalste platen in diverse toepassingen, met name in de productie van huishoudelijke apparaten.
Productgalerij
Bedrijfsinformatie
Wij zijn geautoriseerde agenten voor toonaangevende staalproducenten, waaronder Baosteel, Masteel, Meisteel, Ningsteel en Shangsteel. Ons uitgebreide dienstenaanbod omvat spot- en futuresproducten met complete marketing-, opslag-, snij- en distributiefaciliteiten.
Productassortiment: Koudwalsen, warmwalsen, verzinkt, beitsen, elektrisch staal, kleurcoating, roestvrij staal en tinplaatproducten van binnenlandse en internationale staalfabrieken.
We onderhouden stabiele partnerschappen met grote Chinese staalfabrieken en fungeren als aangewezen agenten voor Shanghai Baosteel Co., LTD. en coöperatieve handelaren voor Maanshan Iron and Steel Co., LTD. Ons portfolio omvat ook producten van Wisco, Shougang, Bensteel, Dalian Thysen en andere premium fabrikanten.
Verwerkingsmogelijkheden
Onze verwerkingsfabriek beschikt over geavanceerde snijlijnen voor staalrollen met modern management en strikte kwaliteitscontrole. Wij bieden precisieverwerkingsdiensten met naleving van de principes van kwaliteitsborging, kostenreductie en klantvoordeel. Extra diensten omvatten fijne verpakking, exportverpakking en gepersonaliseerde verwerkingsoplossingen.
Geadviseerde Producten

