Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
SGS 22 mm Diameter Messingstaaf Hoge hardheid Fadeproof Round Bar voor industrieel gebruik
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
Warmgewalste C12000 Legering Koper Ronde Staaf met Diameter 10-300mm SF-CU Koperen Staaf
| Diameterbereik: | 10 - 300mm |
|---|---|
| Materiaalkwaliteit: | C12000 |
| Vorm: | Ronde |
Superlegering 654SMO roestvrijstalen staaf helder polijstdiameter 5 - 200 mm ASTM EN DIN Standard
| Productennaam: | 654smo roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Zuivere solide koperen ronde staaf C10100 Zuurstofvrij TU0 / C110
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM B152 Koperplaat en -plaat met 0,3 - 50 mm dikte Ronde staaf van niet-gelegeerd koper
| Legeringstype: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
C2700 Ronde staaf en zeshoekige staaf van legering messing Lengte 3-3,6 m ASTM-standaard voor hardware
| Type: | Koperen buis |
|---|---|
| Legering: | Niet-gelegeerd |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
ASTM-standaard Inconel 625-nikkellegering ronde staven in aangepaste maten met corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 625 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM B36 C23000 legering koperstaaf met OD 6-300 mm voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | C23000 |
|---|---|
| Legering: | Legering |
| Kleur: | geel |
C10200 Zuurstofvrij Koperen Staaf en Rondsel ASTM Standaard met Diameter 5-300mm voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | C10200 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Legering: | Niet-gelegeerd |
CD4MCU Super roestvrij staal ronde staaf warmgewalst nikkel legering staaf Diameter 10-350mm
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

