Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
990,9% zuiver C11000 ASTM Standard Ronde koperen staaf en staaf 4-250 mm in diameter
| Model-NR.: | C11000 |
|---|---|
| Legering: | Niet-gelegeerd |
| Kleur: | Rood |
Pure koperen platte staaf C11000 / T2 koperen platte plaat in 6m lengte voor elektronische gebied
| Model-NR.: | C11000 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Legering: | Niet-gelegeerd |
CW004A koper ronde staaf Cu-ETP staaf Puur koper Diameter 5 - 350 mm
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C12000 koper ronde staaf DLP koperstaaf C1220 / SF-CU koper zuivere staven
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
ASTM-standaardplaat van koper met een dikte van 0,3-50 mm en een niet-gelegeerde samenstelling voor industrieel gebruik
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
C11000 koper ronde staaf CU-EPT koper staven Diameter 5 - 300 mm Op maat
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
DIN 2.0065 / CU-ETP Koper ronde staaf CW004A C11000 Koperstaaf Ronde staaf
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 200 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C11000 Koperen strip en staaf ASTM Standaard Rond Koper met Diameter 4 - 200 mm Op Maat Gesneden Elke Lengte
| Model-NR.: | C11000 |
|---|---|
| Legering: | Niet-gelegeerd |
| Diameter: | 4 - 300 mm |
OF-CU koper ronde staaf C10200 Zuurstofvrij koper Diameter 4 - 250 mm glad oppervlak
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C10200 VAN KOPER RONDE BAAR Diameter 4 - 300 mm zacht 1/8H 1/4H 3/4H 1/2H 3/4H
| Products Name: | Copper Bar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Length: | custom any length as request |

