Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm standard copper alloy bar ] bij elkaar passen 478 producten.
Berylliumkoperdraad en koperen staaf met een diameter van 0,05 mm tot 10,00 mm, C1100-klasse, ASTM-standaard
| Diameterbereik: | 0,05 mm - 10,00 mm |
|---|---|
| Lengte: | Willekeurig |
| Modelnummer: | C1100 |
Rode koperen ronde staaf Dia 10 - 100 mm C11000 C10200 ASTM Standard Solid Copper Rod
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Standaard: | ASTM |
ASTM Standaard C26800 C27200 Legering Koperplaat en Plaat met 0,3-60 mm Dikte
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
Niet-gelegeerde ASTM-standaard messingstaaf en -staaf met een dikte van 0,3 - 50 mm
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
ASTM-standaard berylliumkoperbuis en -pijp met OD 6-300 mm in verschillende legeringsklassen
| Legering: | Legering |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Buitendiameter: | 6300mm |
ASTM Standaard C2600 C2680 C2700 C2800 Messingstaven en Koperstaven met 0,3 - 50 mm Dikte
| Legeringstype: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
C10100 C11000 C12000 AC Koperen pannenkoekenbuizen en -buizen met ASTM-standaard en 0,3 - 50 mm dikte
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
2000 mm Lang Niet-gelegeerd Messing Solid Rod ASTM Standard Messing Ronde Stock
| Lengte: | 2000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Messing |
| Legeringstype: | Niet-gelegeerd |
Grote Diameter C34500 C34200 Messing Buis Naadloze Koperen Pijp ASTM Standaard
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |
ASTM Standaard C26000 Messingplaat met 0,3 - 50 mm dikte Niet-gelegeerde Messingplaat
| Legering: | Niet-gelegeerd |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte bereik: | 0,3 - 50 mm |

