Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Corrosiebestendig Inconel 625 Ronde staaf Hoogsterkte nikkellegering warmgewalst voor lucht- en chemische toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | 625 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | het inleggen |
| Lengte | Binnen 6m | Specificatie | 4 - 350 mm |
| Diameterbereik | 3300mm | Dikte | 2 -100 mm |
| Breedte | 10 tot 500 mm | Tolerantie | H8, H9, H10, H11, H12, H13K9, K10, K11, K12 |
| Finish | warmgewalst gegloeid, gepeld, helder, warmbewerkt en koudbewerkt staaf en staaf, centerloos geslepen | Dikte | 80,44 g/cm3 |
| Smeltpunt | 1290-1350°C | Treksterkte | ≥ 830 MPa |
| Opbrengststerkte | ≥ 415 MPa | ||
| Markeren | Corrosiebestendig Inconel 625 ronde staaf,Ronde staaf van nikkellegering met hoge sterkte,Warmgewalste Inconel 625 ronde staaf |
||
Productomschrijving
UNS N06625 Ronde staaf van nikkellegering Inconel 625 zwarte staaf / heldere staaf
Ronde staven van hoogwaardige superlegeringen op basis van nikkel met uitzonderlijke corrosiebestendigheid en hoge temperatuursterkte voor veeleisende industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| ASTM-norm | ASTM B446, ASME SB 446, AMS 5666 |
| Aanvullende normen | ISO 9723, ISO 9724, ISO 9725, VdTuV 499, BS3076NA21, EN 10095, DIN 17752, DIN 17753, DIN 17754 |
| Ronde balkdiameter | 3-300 mm |
| Flat Bar Grootte | Dikte: 2-100 mm, breedte: 10-500 mm |
| Hoekbalkgrootte | 3mm*20mm*20mm ~ 12mm*100mm*100mm |
| Kanalbalken | 80x40 mm tot 150x75 mm, dikte 5,0-6,0 mm |
| Rechtehoekige balken | 30,0-12,0 mm dikte |
| Grootte van de koffer | 1/2 tot 495 mm in diameter |
| Hexbalkgrootte | 2-100 mm A/F |
| Holle balken | 32 mm OD x 16 mm ID tot 250 mm OD x 200 mm ID |
| Lange | 1m-6m of indien vereist |
| Tolerantie | H8, H9, H10, H11, H12, H13K9, K10, K11, K12 of op maat |
| Beëindigingsopties | Warmgewalst, gegalveerd, geschilpt, helder, warmbewerkt, koudbewerkt, zonder middel gemalen, gepolijst, koudgewalst, warmgewalst, glad gedraaid, koud getrokken, geslepen |
| Oppervlaktebehandeling | Warmgewalst, gepickt, helder, afgewerkt met zandstraal, koud getrokken, haarlijn, gepolijst |
| Voorwaarde | Geverfd en gehard, geallieerd |
| Verwerking | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Beschrijving van het materiaal
Inconel 625 Inleiding
Inconel 625 is een superlegering op basis van nikkel die bekend staat om zijn uitzonderlijke corrosiebestendigheid, hoge sterkte en superieure prestaties bij verhoogde temperaturen.chemische verwerkingIn de sectoren scheepsbouw en andere veeleisende industriële sectoren.
Chemische samenstelling
- Nikkel (Ni): minimaal 58%
- Chroom (Cr): 20-23%
- Molybdeen (Mo): 8-10%
- Niobium (Nb): 3,15-4,15%
- IJzer (Fe): maximaal 5%
- Andere elementen: titanium (Ti), aluminium (Al), koolstof (C)
Fysieke eigenschappen
Dichtheid:80,44 g/cm3
Smeltpunt:1290-1350°C
Thermische expansie:120,8 μm/m°C (20-100°C)
Thermische geleidbaarheid:11.4 W/m*K (100°C)
Resistiviteit:1.28 μΩ*m (20°C)
Belangrijkste kenmerken
- Corrosiebestendigheid:Uitstekende prestaties in zowel oxiderende als reducerende omgevingen
- Hoge sterkte:Behoudt de sterkte bij zowel hoge als lage temperaturen
- Oxideringsbestendigheid:Superieure antioxidante eigenschappen bij verhoogde temperaturen
- Vermoeidheid:Hoge vermoeidheidssterkte geschikt voor cyclische belastingsomgevingen
- Verweldbaarheid:Makkelijk te lassen met stabiele prestaties na het lassen
Mechanische eigenschappen
- Strengte:≥ 830 MPa
- Vermogen van het rendement:≥ 415 MPa
- Verlenging:≥ 30%
- Hoogtemperatuurprestaties:Uitstekende mechanische eigenschappen tot 980°C
- Vermogen bij lage temperaturen:Behoudt taaiheid en sterkte in cryogene omgevingen
Standaard specificaties
- ASTM: B446
- AMS: 5666
- UNS: N06625
- DIN: 2.4856
Voordelen van het product
- Verscheidenheid:Geschikt voor verschillende extreme omgevingen
- Lange levensduur:Behoudt langdurige stabiliteit onder moeilijke omstandigheden
- Verwerkbaarheid:met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Industriële toepassingen
- Luchtvaart:Motoronderdelen, turbinebladen, verbrandingskamers
- Chemische verwerking:Reactoren, warmtewisselaars, pijpleidingssystemen
- Marine Engineering:Zeewaterzuiveringsapparatuur, onderzeese onderdelen
- Energiebranche:Onderdelen voor kernreactoren, gasturbines
- Andere toepassingen:Hoogtemperatuurovenonderdelen, ontzwaveling van rookgassen
Inconel 625 ronde staven leveren uitzonderlijke corrosiebestendigheid, hoge sterkte en superieure prestaties bij hoge temperaturen,waardoor ze de ideale materiaalkeuze zijn voor veeleisende industriële toepassingen in extreme omgevingen.
Foto's van producten
Visuele documentatie beschikbaar op aanvraag met onze Inconel 625 ronde staaf inventaris en productiecapaciteit.
Geadviseerde Producten

