Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalste 400-serie roestvrijstalen heldere staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3-100mm |
| Lengte | 6 m/stks of snijden als verzoek | Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Koudgetrokken maat | 1,8 MM TOT 55,56 MM | Koudgetrokken tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Geschild formaat | 14MM TOT 140MM | Gepelde tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Gesmeed formaat | 150MM TOT 400MM | Gesmede tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | Standaard | EN VAN ASTM GB DIN |
| Belangrijkste kwaliteiten | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 | ||
| Markeren | Warmgewalste roestvrijstalen heldere staaf,ronde staalstaaf met een helder oppervlak,OD 6-300 mm roestvrijstalen staaf uit de 400-serie |
||
Productomschrijving
400-serie roestvrijstalen heldere staaf
Premium kwaliteit roestvrij staal heldere staven verkrijgbaar in de soorten 410, 410S, 420, 430, 431 en 440A/B/C,vervaardigd van warmgewalste gewone staven en draadstaven met een superieure oppervlakteafwerking en dimensieprecisie.
Productspecificaties
| Producten | Briljante staalbalk |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 3-100 mm |
| Lange | 6 m/pcs of op aanvraag gesneden |
| Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste graden | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, enz. |
| Diensten | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Beschrijving van het materiaal
Onze roestvrijstalen heldere staven hebben gladde, heldere oppervlakken met nauwkeurige afmetingen en verbeterde mechanische eigenschappen.Deze superieure kwaliteiten bieden aanzienlijke ontwerpvoordelen en voordelen voor verschillende toepassingen, waaronder pompen, bevestigingsmiddelen, autocomponenten, meubelproducten en bestekproducten.
In de automobielindustrie zijn heldere staven essentieel voor motoronderdelen zoals moeren, bouten, assen en andere kritieke onderdelen die zijn gemaakt van speciale soorten heldere staven.
Koud getrokken en gepolijste ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 10,8 mm tot 55,56 mm |
|---|---|
| Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Graden | 201, 201 Ni 3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F |
Geschoeld en gepolijst ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 14MM tot 140MM |
|---|---|
| Tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Graden | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
Gesmeed, ruw gedraaide ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 150 mm tot 400 mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") |
| Graden | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L |
Standaard specificaties
ASTM A276:Omvat koud- of warmgewerkte staven, met inbegrip van ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geextrudeerde vormen in veelgebruikte roestvrijstalen.
ASTM A479:Omvat koud en warm afgewerkte roestvrijstalen staven, ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geextrudeerde vormen.
ASTM A484:Omvat gesmeed roestvrij staal staven, vormen, smeedstukken en billets, verkrijgbaar in vier soorten omstandigheden.
ASTM A582:Omvat koud of warm afgewerkte staven die geschikt zijn voor bewerkingen, met inbegrip van ronde, vierkante en zeshoekige staalstukken van roestvrij staal.
ASTM B473:Het omvat staaf en draad van nikkellegering die verkrijgbaar zijn in opgeloste, gestabiliseerde of opgeloste omstandigheden.
Foto's van producten
Neem contact met ons op
Geadviseerde Producten

