Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
317L roestvrijstalen plaat - UNS S31703 / 1.4438 SS Platenbreedte 1000mm 1250mm 1500mm 2000mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM A240 310S Warmgewalste Roestvrijstalen Plaat met Beitsbehandeld Oppervlak
| Modelnummer: | 310 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A240 Warmgewalste 304 Roestvrij Staalplaat met Gepolijst Oppervlak voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 S30408 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste S30408 roestvrijstalen plaat van 1800 mm ASTM A240 AISI 304
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 304 EN 10088 1.4301 6 mm roestvrijstalen plaat voor industriële toepassingen
| Dikte: | 6 mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000-2000 mm |
| Lengte: | 1000-6000 mm |
ASTM A240 304 roestvrijstalen plaat met oppervlakteafwerking nr. 1 en afmeting 1500X3000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Warmgewalste 304 Kwaliteit Spiegelgepolijste Roestvrijstalen Plaat SS Plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Aanpassing op maat EN 2.4819 Nikkelplaten en -platen met een dikte van 0,6 - 30,0 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
3.0mm-30mm Dikte Warmgewalst Gepolijst Inconel Nickel Alloy Plate Inconel 600 625 Plate
| Dikte bereik: | 3.0mm30mm |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalst Hastelloy C276 plaat en plaat van nikkellegering met gepolijst oppervlak en dikte 0,6 - 20,0 mm
| Dikte bereik: | 0.6 - 20.0mm |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

