Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Spiegelgepolijst PVD Kleur 430 Kwaliteit Watergolf Roestvrij Staal Plaat voor Decoratieve Toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Strip van roestvrij staal van de categorie 316L met een dikte van 0,1 tot 8,0 mm voor slitssnijspellen
| Dikte bereik: | 0.1 - 8.0 mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Koud gerolde dikte: | 0.13.0mm |
Glanzend afgewerkte roestvrij staalstrook SS spoelgraad 201 304 316L met een breedte van 10-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Bright Anneal 304 430 316L 410S roestvrij staalplaat 1m x 2m / 4ft x 8ft SS-plaat
| Producten: | Glanzend geantend roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
304 Roestvrij Staal Watergolf Stijl Decoratief Wandpaneel met Gepolijst Oppervlak Persstempelplaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 316L roestvrij staal met gepolijst oppervlak en aanpasbare uitstekeningen
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
201 304 Vlekkeloos stalen persplaat met watergolfpatroon en gepolijst oppervlak voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 201 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Incoloy 800HT Nikkel-IJzer-Chroom Legering Plaat 50mm Dik X 1360mm Diameter Warmgewalst voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Materiaal: | Incoloy 800HT |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Van de het Roestvrije staalplaat van SA240 SS321 het Bladen 1,4541 Breedte 1500mm 2000mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |
Roestvrijstalen plaat van klasse 304 met waterrimpelafwerking en een dikte van 0,3 mm - 1,5 mm voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

