Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
ASME-Cr SS 304 Breedte 1500mm 0,6 - 3.0mm van het Roestvrij staalblad
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
EN 10204-3.1 Certificaat ASTM B575 Hastelloy C276 Roestvrijstalen strips Dikte 0,1 - 2,5 mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Warmgewalste 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO roestvrijstalen plaat Dikte 3,0 - 100 mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.4mm 0.6mm Dunne roestvrijstalen banden Precision Slit Cutting Strips
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.01 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
301 roestvrijstalen band vol hard gehardheid maatwijdte / dikte voor de productie van veerclip
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
AISI 301 roestvrij staalstrook in halfharde toestand ASTM A666 DIN 1.4310
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
Warmgewalste 3,0 - 40,0 mm legering 254SMO roestvrijstalen plaat UNS S31254 NO 1 NO 4 8K Afwerking
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
ASME SA240 S30408 No. 1 Oppervlak 304 Roestvrij Staalplaat voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 1,4301 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
316L roestvrij staal warmgewalste hoekstaaf en kanaalstaaf in 30*30-100*100 maten
| Vorm: | U-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Warmgewalste 347 SS van de Roestvrij staalplaat Plaat 3,0 - 16.0mm 1500mm Breedte TISCO POSCO
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 347 |
| Dikte: | 1.030.0mm |

