Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Hittebestendige de Rang310s Dikte van de Roestvrij staalplaat 1,0 - 30.0mm Laser die SS Plaat snijden
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310S |
| Dikte: | 1.0 - 30.0mm |
EN 10088 Klasse 1.4432 Roestvrij staal plaat Dikte 0,4 - 40,0 mm X2CrNiMo17-12-3 Roestvrij
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | EN 1.4432 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
304 / 1.4301 roestvrij staal band spoel Temperatuur 1/4H 1/2H 3/4H FH SS banden
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.5mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SUS301 Halfharde roestvrijstalen banden 1/2H Spring Strip Coils ASTM JIS GB Standard
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1219 mm |
6 mm dikke ASTM A240 S30408 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Dikte: | 6 mm |
|---|---|
| Breedte: | 600 mm ~ 2030 mm |
| Lengte: | 300 ~ 6000 mm, maximaal 18000 mm |
1000mm Blad 0.4100mm Titaniumplateren Champagne Rose Gold van het Black Mirrorroestvrije staal
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 201 304 430 316L |
Helder onthard 2B-van de de Strookrang 317L SS van het BEDELAARSroestvrije staal de Strookaisi317l Roestvrije Broodjes
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
TISCO BAOSTEEL Duplex 2205 roestvrijstalen platen platen spoelen EN 1.4462 / S31803 Platen
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 / UNS S31803 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
GB24511 Roestvrijstalen ketelplaat warmgewalst gepolijst S30408 S31603 S30403 S32205 S31803 S32750 S32760
| Model-NR.: | S30408 S31603 S30403 S32205 S31803 S32750 S32760 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
1.4301 Warmgewalste gepolijste roestvrijstalen plaat SS 304 ASTM A240
| Model-NR.: | 1.4301 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

