Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Others
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Koolstof 0,04% - 0,10% 316 roestvrijstalen platen Platen Lasersnijden Plsma Snijden zonder boor
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
201 304 316L 321 310S 410 420 430 roestvrij staal strip roldikte 0,1 -3,0 mm SS strips
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
2B NO.1 HL 8K Oppervlakte roestvrijstalen plaat 904L / DIN 1.4539 SS plaat / SS plaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
301 roestvrijstalen bandspolen JIS G4305 SUS 301 1.4310 roestvrijstalen veerband
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SUS304 Warmgewalste stalen checkplaat anti-glijdende checkplaat voor industriële vloeren
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
3/4H AISI301 roestvrijstalen strips SS Strip Dikte 0.1 - 2.5 mm 2B Helder oppervlak SS spoel
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Hoge hardheid 301 roestvrijstalen band Hard type SS band UNS S30100
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Precisie roestvrijstalen strips 201 304 316L gesneden coil braamvrij
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.58.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Alloy 304 roestvrijstalen strips Dikte 0,1 mm 0,12 mm 0,15 mm 0,18 mm 0,2 mm 0,3 mm Blank gegloeid 1/4H 1/2H 3/4H SS Strip
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| breedte: | Binnen 1219 mm |
304 roestvrij staal gecheckerde platte warmgewalste antisclip voor industriële vloeren
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

