Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
SUS304 Roestvrij staal, warm gewalst en gepolijst, voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Platen en vellen van Hastelloy C276 nikkellegering met een dikte van 1 mm - 30 mm, beschikbaar voor lasersnijden en warm gewalst
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
De hoge Plaat Warmgewalste 420 440C 17 - 4PH 17 - 7PH van het Hardheidsasme Roestvrije staal
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
EN 2.4660 Roestvrijstalen plaat legering UNS S31254 Roestvrijstalen plaat 4ft*8ft 5ft*20ft
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Warmgewalst gepolijst oppervlak Incoloy 800 legeringsplaat 1500*6000mm nikkel legeringsplaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
N08800 Plaat van nikkellegering met 600 MPa geglote treksterkte 1000-2000 mm breedte warmgewalst
| Breedte bereik: | 1000-2000 mm |
|---|---|
| Treksterkte: | 600 MPa |
| Dikte bereik: | 0,3 mm-30 mm |
ASTM B333 Hastelloy B legeringstaalplaat 0,5-10 mm warmgewalste nikkelplaat
| Dikte bereik: | 0,5-10 mm |
|---|---|
| Koud gerolde dikte: | 0.3mm3mm |
| Heet opgerolde dikte: | 3.0mm30mm |
Warmgewalste gepolijste oppervlakte Hastelloy C276 Nikkel Legering Plaat 1500*6000mm Roestvrij Staal Plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
TISCO-Rang 304 van de Roestvrij staalplaat Warmgewalste de Dikte van ASTM A240 3.040.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 304 |
| Dikte: | 3.0 - 40.0mm |
Geruite 304 Roestvrij staalplaat ASTM ENGELS DIN 201 316L 1000mm 1219mm 1500mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |

