Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Austenitisch roestvrij staal bandrolletjes SA240 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 321 347 SS rol
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
65Mn warmgewalste veerplaat voor boilerplaten met hoge sterkte
| Model-NR.: | 65MN |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Breedte: | 100-3000 mm |
Roestvrijstalen strips uit de 400-serie 409L 410S 420 430 431 436L 439 441 443 444 Dikte 0,4 - 3,0 mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
304 haarlijn roestvrij staal plaat 0,3 - 12,0 mm ASTM AISI Standard SS-plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
NL 1.4558 Nikkel-legering plaat warmgewalst met gepolijst oppervlak dikte 0,3 - 30 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Hittebestendige Roestvrij staalplaat ENGELSE 1,4833 X12CrNi23-13 3.030.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staalblad |
| Rang: | 1.4833 |
Warmgewalste 316L roestvrijstalen gekabelde plaat Corrosiebestendige gekabelde plaat voor chemische industrie
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
ASTM A240 304 304L 309S 316 316L 316Ti roestvrijstalen plaat met EN 10204-3.1 certificaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM A240 310S Roestvrij staalplaat warmgewalst met pickeloppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 310s |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
310S Roestvrijstalen Plaat Warmgewalst met Beits Oppervlak Hittebestendige Plaat voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Modelnummer: | 310s |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

