Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
Aisi304 / 1.4301 Dikte 0,3 - 3,0 mm Astm En Din Standard
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
9260 Veerstaalstrookjes Koolstofstaal legering 9260 / 60Si2Mn Dikte 0,3 - 3,0 mm
| Producten: | de strook van het de lentestaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.3 - 3,0 mm |
| Breedte: | 1000 mm 1250 mm of op aanvraag |
Wave Water Ripple Finish Roestvrij staalplaat 304 met spiegel Gld Spiegel Finishing
| Producten: | Watergolf roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Vloeiend afgewerkte roestvrij staalplaat van 304 4FT*8FT voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 310S roestvrijstalen plaat met pickeloppervlak en aangepaste grootteopties
| Model-NR.: | 310s |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Het Roestvrije staalplaat 316L 1,4404 SUS316L 1500mm 1800mm 2000mm van UNS S31603
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 316L |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Stainless steel strip spoel legering SUS304 SUS316L SUS321 SUS430 Smal SS strips Breedte 5 - 50 mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
421 430 het Roestvrije staalstrook van 439 Ijzerinox met 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm Dikke 3mm
| PRODUCTEN: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Van de het Roestvrije staalstrook van de Nikkellegering van UNS N10276 Hastelloy C276 de Stroken Heldere Onthardende Afwerking
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
AISI304 AISI316L roestvrij staal gecheckerde plaat anti-glijstaal plaat
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |

