Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
ASTM A240 AISI 304 warmgewalste roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak 1220*2440mm SUS304 plaat
| Dikte: | Koudgewalst: 0,4 mm-3 mm, warmgewalst: 3,0 mm-100 mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Lengte: | 1000 mm-6000 mm |
JIS G4305 SUS444 Roestvrij staalplaat met een dikte van 0,5 - 3,0 mm voor toepassingen in watertanks
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Custom SA240 SS 304L Roestvrij Staal Strip 2mm 0.25mm Dik Niet-Magnetische Tape
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
SUS420J1 DIN 1,4006 420 Dunne Roestvrij staalplaat 0.38.0mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Aangepaste Band 201 304 van de Roestvrij staalstrook 316 1500mm
| PRODUCTEN: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SUS 316 Roestvrijstalen Strip Spoel met 0,08-3,0 mm Dikte en Gepolijst Oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304L roestvrijstalen band 1500 mm breed gepolijst oppervlak SS band voor industriële toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304 Graad Spiegel gepolijst roestvrij staalplaat met watergolfontwerp 0,3-2,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SS304 Roestvrijstalen Strip met Haarlijn Afwerking en ODM Service in 0.1-10.0mm Dikte
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
201 304 316L anti-glijdende gekabelde plaat van roestvrij staal Dikte 0,5 - 8,0 mm
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |

