Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
De het Roestvrije staalstrook 409L SUH409L van TISCO POSCO walste 0.43.0mm het 2D Eindigen koud
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SUS430 roestvrijstalen strips 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm met 2D-oppervlak gesneden snijstrips
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| breedte: | binnen 1500mm |
Volhard 301 / UNS S30100 roestvrij staal band spoel T.S > 1275Mpa ASTM A666
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Roestvrijstalen strip spoel SA240 JIS G4305 SS strip roestvrijstalen band voor verpakking
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
Koudgewalste/Warmgewalste Dikte van 321 Roestvrij staalstroken 0,1 - 12.0mm van POSCO TISCO
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
SA240 roestvrij staalstrook & Broodje Koudgewalste Dikte 0,3 - 3.0mm SS Strook 201 304 301 316L
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Koudgewalst 2B-oppervlak AISI304 EN 1.4301 roestvrijstalen bandspolen voor verpakking
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.5mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Hastelloy C276 Nikkellegering Stripdikte 0,1 - 3,0 mm Koudgewalste precisie
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
ASTM A666 AISI301 Roestvrijstalen Spoelstrip
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
ASTM A240 Type 316L roestvrij staalstrook en SS 316L spoel EN 1.4404 Roestvrij staal
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

