Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
316L / 1.4404 Roestvrijstalen Strip Op Lengte Gesneden Of Spoel Op Maat
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.5-3.0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Van de het Nikkellegering van Monel K500 de Strookbroodje 0,1 - 3.0mm Dikte Koudgewalste 2B eindigt in Kleine Tolerantie
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.1 - 3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
ASTM A240 / A666 Graad 304 roestvrij staal banden 0,1 mm 0,15 mm 0,2 mm 0,25 mm 0,3 mm 3,0 mm Dikte
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
AISI304 roestvrijstalen strips 1/4H 1/2H 3/4H FH Slit Cutting Roastvrijstalen spoelen
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
304 roestvrijstalen band en spleet spoel / Precision roestvrijstalen band EN 1.4301
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
20CrMnMo / 20CrMo5 / 1.7264 legeringsstaalbalk Diameter 10 - 300 mm Aanpassing van de schacht
| Naam van de producten: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
UNS S31609 Roestvrijstalen plaat 316H SS Plaat 3.0 - 30.0 mm warmgewalst van TISCO
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316H |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI316L / 1.4404 roestvrij staal spoelband koud en rol 2B koud gewalst SS 316L
| Producten: | Strip van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
301 roestvrijstalen band 1/2H Treksterkte>1035Mpa Dikte 0,15 - 3,0 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Stainless steel coil en strips met een afwerking van SS strips AISI301
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

