Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
304L roestvrij staalplaat met 2B BA NO.4 8K afwerking en PVC-filmbescherming
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Helder gloeien 304 roestvrij staalplaat met 2B BA afwerking in breedtes 1000 mm 1219 mm 1500 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Slits Cutting 304L roestvrij staalplaat 0,3 - 3,0 mm met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
SUS304 Spiegel 8K Afwerking 0,4 - 3,0 mm Roestvrij Staal Plaat voor Decoratie en Keukengerei
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
2B NO.1 NO.4 HL 8K Afwerking van roestvrij staal plaat plaat spoelen legering 317LMN SS plaat
| Producten: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317LMN |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Het Roestvrije staalblad SUS444 0.410.0mm TISCO POSCO AISI444 van JIS G4305
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Legering 317LMN roestvrij staal plaat voor chemische industrie Dikte 0,4 - 30,0 mm 2B NO.1 Afwerking
| Producten: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 317LMN |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Roestvrij staal geperforeerd plaatdraadmaas 0,3 - 10,0 mm Dikte geperforeerd plaat
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |
Niet-magnetische SS 304 BA Afgeronde roestvrijstalen band 0,25 mm-3 mm dik JIS-standaard
| Dikte: | 0,25 mm-3 mm |
|---|---|
| Breedte: | 51500mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ASTM EN Standaard Warmgewalste Gepolijste Nikkel Legering Plaat Hastelloy C276 Plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

