Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 5 3mm cold rolled steel coil ] bij elkaar passen 424 producten.
301 roestvrij staal strip chemische samenstelling en mechanische eigenschappen veer roestvrij staal
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15 - 3,0 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
LISCO BAOSTEEL 202 Roestvrij staalstrook 202 SS van de Roestvrij staalrol Broodje 2B het Eindigen
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Sleufsnijden roestvrijstalen strips JIS G4305 SUS304/SUS304L/SUS304H roestvrijstalen rollen
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
DX51D+Z275 gegalvaniseerd stalen plaat en spoel met een dikte van 0,3 - 3,0 mm voor toepassing op containerplaten
| Dikte: | 0,3 - 3,0 mm |
|---|---|
| Breedte: | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Lengte: | Aangepaste lengte |
Alloy 926 / 1.4529 Super roestvrij staal strips spoelen, breedte 0,3-8,0 mm, SA240 standaard
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-8.0mm |
| Width: | within 1500mm |
316L roestvrijstalen strook Precision strips Dikte 0,1 - 2,0 mm Helder anneal afwerking
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Warmgewalste Incoloy-legeringsplaat met gepolijst oppervlak en hoge temperatuurbestendigheid voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | incoloy 800/800H /800HT |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Incoloy 800 HT Naadloze Pijp met Warmgewalste Techniek en Gepolijst Oppervlak voor Hoge Temperatuurbestendigheid
| Model-NR.: | Incoloy 800HT |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste nickellegeringsbuis Incoloy 800HT-buis met gepolijst oppervlak en hoge temperatuurweerstand
| Model-NR.: | Incoloy 800HT |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Incoloy 800 HT ERW Pijp - Warmgewalst met Gepolijst Oppervlak voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Model-NR.: | Incoloy 800HT |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

