Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
RAL Χρώμα Προσαρμοσμένο Προβαμμένο Χαλύβδινο Φύλλο Γαλβανισμένο Εν Θερμώ JIS G3312 DX51D AZ PVDF
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 0,12 - 3,0 mm (Γαλβανισμένο), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (Προβαμμένο) | Επιλογές πλάτους | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z30 - Z275 (Γαλβανισμένο) |
| Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 (Galvalume) | Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Προδιαγραφές φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Επεξεργασία Επιφανειών | Κανονικό σφουγγάρι / μη σφουγγάρι (Γαλβανισμένο) |
| Σύνθεση κράματος | 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρος, 2% πυρίτιο (Galvalume) | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um (Εκτύπωση μοτίβου) |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα (Εκτύπωση μοτίβου) | Αντοχή στη θερμότητα | >300°C (Galvalume) |
| Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη | ||
| Επισημαίνω | Προβαμμένο φύλλο χάλυβα προσαρμοσμένο σε χρώμα RAL,Φύλλο από χάλυβα με έγχρωμη επίστρωση JIS G3312,DX51D AZ PVDF PPGI |
||
Περιγραφή προϊόντων
Προσαρμοσμένο προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο σε χρώμα RAL
Προϊόντα χάλυβα με επίστρωση PVDF, JIS G3312, DX51D AZ, εν θερμώ
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο / Χαλύβδινο φύλλο Galvalume / Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο |
|---|---|
| Πάχος | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 3,0 mm Χαλύβδινο φύλλο Galvalume: 0,25 - 3,0 mm Προβαμμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 1,2 mm |
| Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος πηνίου | 2 - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένο: Κανονικό σπινθηροβόλο / χωρίς σπινθηροβόλο Ψευδάργυρος (Z30 - Z275) Galvalume: AZ40 - AZ180 Προβαμμένο: Επιστρώσεις PE, HDP, SMP, PVDF |
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS, κ.λπ. |
Κατηγορίες προϊόντων
Προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα (PPGI)
Επίσης γνωστό ως έγχρωμη πλάκα, το PPGI κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας ψυχρής έλασης χαλύβδινη πλάκα και γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα ως βασικά υλικά. Μετά από προεπεξεργασία επιφάνειας που περιλαμβάνει απολίπανση, καθαρισμό και επεξεργασία χημικής μετατροπής, η επίστρωση εφαρμόζεται με συνεχή μέθοδο επίστρωσης με κύλινδρο, ακολουθούμενη από διαδικασίες ψησίματος και ψύξης.
Αυτές οι επικαλυμμένες χαλύβδινες πλάκες προσφέρουν ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετική απόδοση κατά της διάβρωσης. Μπορούν να επεξεργαστούν απευθείας και να χρησιμεύσουν ως καινοτόμα πρώτες ύλες για κατασκευές, ναυπηγήσεις, κατασκευή οχημάτων, οικιακές συσκευές, ηλεκτρικές βιομηχανίες και πολλά άλλα. Το PPGI αντικαθιστά αποτελεσματικά το ξύλο, επιτρέπει την αποδοτική κατασκευή και προωθεί την εξοικονόμηση ενέργειας και την πρόληψη της ρύπανσης.

Γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα
Γαλβανισμένο φύλλο αναφέρεται στην επιφάνεια χαλύβδινης πλάκας με επίστρωση ψευδαργύρου. Η γαλβάνιση αντιπροσωπεύει μια οικονομική και αποτελεσματική μέθοδο πρόληψης σκουριάς, χρησιμοποιώντας περίπου το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου για αυτόν τον σκοπό.
Απαιτήσεις επιφάνειας:
Οι καταστάσεις επιφάνειας ποικίλλουν ανάλογα με τις επεξεργασίες της διαδικασίας επίστρωσης, συμπεριλαμβανομένων κανονικών, μικρών και μεγάλων σπινθηροβόλων. Τα γαλβανισμένα φύλλα πρέπει να διατηρούν εξαιρετική εμφάνιση χωρίς ελαττώματα επιβλαβή για τη χρήση του προϊόντος, όπως μη επίστρωση, τρύπες, ρωγμές, αφρόγαλα, υπερβολικά παχιά επίστρωση, τριβή, βρωμιά χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά.
Οι καταστάσεις επιφάνειας ποικίλλουν ανάλογα με τις επεξεργασίες της διαδικασίας επίστρωσης, συμπεριλαμβανομένων κανονικών, μικρών και μεγάλων σπινθηροβόλων. Τα γαλβανισμένα φύλλα πρέπει να διατηρούν εξαιρετική εμφάνιση χωρίς ελαττώματα επιβλαβή για τη χρήση του προϊόντος, όπως μη επίστρωση, τρύπες, ρωγμές, αφρόγαλα, υπερβολικά παχιά επίστρωση, τριβή, βρωμιά χρωμικού οξέος ή λευκή σκουριά.
Πηνίο χάλυβα Galvalume
Το χαλύβδινο φύλλο Galvalume αποτελείται από μια δομή κράματος αλουμινίου-ψευδαργύρου που περιλαμβάνει 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο στερεοποιημένο στους 600°C. Η πλήρης δομή σχηματίζει έναν πυκνό κρύσταλλο τετραπλής σύνδεσης που αποτελείται από αλουμινισμένο σίδηρο, πυρίτιο και ψευδάργυρο.
Αυτό το υλικό προσφέρει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση (τρεις φορές μεγαλύτερη από το καθαρό γαλβανισμένο φύλλο) με διακοσμητικά μοτίβα ψευδαργύρου κατάλληλα για εξωτερικές πλάκες κτιρίων. Η προστασία από τη διάβρωση προέρχεται κυρίως από την προστατευτική λειτουργία του αλουμινίου.
Το χαλύβδινο φύλλο Galvalume επιδεικνύει εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα, αντέχοντας σε θερμοκρασίες άνω των 300°C, παρόμοια με την αντοχή στην οξείδωση σε υψηλές θερμοκρασίες της αλουμινισμένης χαλύβδινης πλάκας. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν σωλήνες καμινάδας, φούρνους, φωτιστικά και αμπαζούρ ηλιακών λαμπτήρων.
Προτεινόμενο προϊόν: Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων
| Προϊόν | Προβαμμένο χαλύβδινο φύλλο με εκτύπωση μοτίβων |
|---|---|
| Εισαγωγή | Έγχρωμη πλάκα εκτυπωμένη σε γαλβανισμένη πλάκα, αλουμινισμένη πλάκα ψευδαργύρου και άλλα υποστρώματα χρησιμοποιώντας τεχνολογία εκτύπωσης μεταφοράς ή κάλυψης με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Έντονα χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένων πλακών χρώματος εκτύπωσης μαρμάρου, παραλλαγής, ξύλου |
| Μέγεθος | Πάχος: 0,17 - 1,5 mm (Πλάτος μικρότερο από 1,5 mm) |
| Χρώμα & Μοτίβο | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο / Χαλύβδινο φύλλο Galvalume |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um / 5-10um |
| Τύπος επίστρωσης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| ID πηνίου | Φ510mm / 610mm |
| Εφαρμογή | Οικιακές συσκευές, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Εμπορικές πληροφορίες
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5 τόνοι |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | TT ή 100% LC στην όψη |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία αξιόπλοης θάλασσας |
| Λιμάνι φόρτωσης | Λιμάνι Σαγκάης, Λιμάνι Qingdao, Λιμάνι Tianjin |
| Φόρτωση εμπορευματοκιβωτίου | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Εταιρικό προφίλ
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία πλακών υψηλής ποιότητας, εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες σειρές προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων χρωματικών επιστρώσεων, γαλβανισμένων, αλουμινίου-ψευδαργύρου, ψευδαργύρου-αλουμινίου-μαγνησίου και αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικών πλακών.
Διατηρούμε ισχυρές συνεργατικές σχέσεις με μεγάλα εγχώρια χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin Zongcheng Steel. Τα προϊόντα μας βρίσκουν εκτεταμένες εφαρμογές σε χαλύβδινες κατασκευές, μεταλλικά δομικά υλικά, χαλύβδινους σιλό, σωλήνες εξαερισμού, περιβλήματα μηχανικού και ηλεκτρικού εξοπλισμού, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού, εξαρτήματα πρεσαρίσματος αυτοκινήτων και συναφείς τομείς.
Η ομάδα μας έχει μέσο όρο άνω των 8 ετών εμπειρίας στον κλάδο, επιτρέποντάς μας να παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις εφοδιασμού που βελτιώνουν την αποδοτικότητα της εφοδιαστικής αλυσίδας. Από την ίδρυσή μας, έχουμε συνεργαστεί με εργοστάσια για την παροχή υλικών και τεχνικών υπηρεσιών για πολυάριθμα μεσαία και μεγάλα εγχώρια και διεθνή μηχανικά έργα.
Δεσμευμένοι στις βασικές μας αξίες της βιωσιμότητας και της αξιοπιστίας, προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης, ενώ συνεργαζόμαστε με εγχώριους και ξένους πελάτες για να καθιερωθούμε ως ο κορυφαίος πάροχος υπηρεσιών προϊόντων χάλυβα υψηλής ποιότητας με επίστρωση και επιμετάλλωση στην Κίνα.
Στοιχεία επικοινωνίας
Συνιστώμενα προϊόντα

