Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ανθεκτικό στη διάβρωση προχρωματισμένο χρώμα χάλυβα με προσαρμοσμένα μεγέθη και υψηλή αντοχή για εφαρμογές κτιρίων
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,12 - 3,0 mm (Γαλβανισμένο), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (Προβαμμένο) | Πλάτος | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Z30 - Z275 (Γαλβανισμένο) |
| Επιχρισμός αλουμινίου-ζινκού | AZ40 - AZ180 (Galvalume) | Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF (Προβαμμένο) |
| Προδιαγραφές φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm | Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ |
| Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um | Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα |
| Τύπος άκρης | Σχισμή άκρη | Φινίρισμα επιφάνειας | Κανονικά λουλούδια, χωρίς σπάγγα, ψευδάργυρο |
| Αντοχή στη θερμότητα | >300°C (Galvalume) | ||
| Επισημαίνω | Προβαμμένο έγχρωμο χάλυβα ανθεκτικό στη διάβρωση,Ειδικά μεγέθη γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα,Φύλλο χάλυβα Galvalume υψηλής αντοχής |
||
Περιγραφή προϊόντων
JIS, CGCC Soft Commercial και Lock Forming για την κατασκευή προχρωματισμένου χάλυβα
Υψηλής ποιότητας προχρωματισμένα προϊόντα από χάλυβα που έχουν σχεδιαστεί για εφαρμογές σε εμπορικά κτίρια και συμμορφώνονται με τα πρότυπα JIS και CGCC.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία των προϊόντων | Τύπου ατσάλινου χάλυβα / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvalume / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvanized |
|---|---|
| Δάχος | Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 3,0 mm Φύλλα χάλυβα galvalume: 0,25 - 3,0 mm Προχρωματισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 1,2 mm |
| Διάμετρο | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Διάρκεια | Διάρκεια προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρος τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επιφάνεια | Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο: κανονικό spangle / μη spangle Ζήχαρο: Z30 - Z275 Φύλλα χάλυβα galvalume: AZ40 - AZ180 Προχρωματισμένο γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα: τύπος βαφής: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS κλπ. |
Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά από χάλυβα
Η προεπιλεγμένη κυλίνδρια γαλβανισμένου χάλυβα (PPGI, χρωματική πλάκα) χρησιμοποιεί πλακέτα χάλυβα από ψυχρή έλαση και πλακέτα γαλβανισμένου χάλυβα ως βάσεις.και επεξεργασία χημικής μετατροπής, υποβάλλεται σε συνεχή επικάλυψη με μέθοδο επικάλυψης με κυλίνδρους, ακολουθούμενη από ψήσιμο και ψύξη.και εξαιρετικές αντι-διάβρωσης, κατάλληλο για άμεση επεξεργασία στις κατασκευές, την ναυπηγική βιομηχανία, την κατασκευή οχημάτων, τις οικιακές συσκευές και τις ηλεκτρικές βιομηχανίες.
Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα
Το γαλβανισμένο φύλλο διαθέτει επιφανειακή προστασία από χάλυβα επικαλυμμένο με ψευδάργυρο.Οι επιλογές επιφάνειας περιλαμβάνουν τακτικό spangleΌλα τα προϊόντα διατηρούν εξαιρετικά πρότυπα εμφάνισης χωρίς ελαττώματα όπως έλλειψη επικάλυψης, τρύπες, ρωγμές, σκουπίδια, υπερβολική πάχος επικάλυψης, συσκότιση, βρώμα χρωμικού οξέος,ή λευκή σκουριά.
Γύρισμα από ατσάλι galvalume
Το φύλλο χάλυβα Galvalume αποτελείται από δομή αλουμινωμένου κράματος ψευδαργύρου που αποτελείται από 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο στερεωμένο στους 600 oC.Αυτό δημιουργεί μια πυκνή τετράδια κρυστάλλινη δομή με αλουμινωμένο σίδηροΠαρέχει αντοχή σε διάβρωση τρεις φορές μεγαλύτερη από την καθαρή γαλβανισμένη πλάκα, διαθέτει διακοσμητικά μοτίβα λουλουδιών ψευδαργύρου ιδανικά για την κατασκευή εξωτερικών πάνελ.Το υλικό έχει εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα., αντέχει σε θερμοκρασίες άνω των 300 βαθμών Κελσίου και χρησιμοποιείται σε σωλήνες καμινάδων, φούρνους, φωτιστικά και ηλιακές λάμπες.
Τύπο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα
| Προϊόν | Τύπο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Εισαγωγή | Πλακέτες χρώματος που έχουν τυπωθεί σε γαλβανισμένη πλάκα, αλουμινωμένη πλάκα ψευδαργύρου και άλλα υποστρώματα με τεχνολογία μεταφοράς ή επικαλύψεως με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Ευρύ φάσμα εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένης της εκτύπωσης με μαρμάρινο κόκκο, καμουφλάζ, εκτύπωση με ξύλο με φωτεινά χρώματα και ποικιλία |
| Μέγεθος | Δάχος: 0,17 - 1,5 mm, πλάτος μικρότερο από 1,5 mm |
| Χρώμα και Μοτίβο | Προσαρμόσιμη ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Φύλλα από γαλβανισμένο χάλυβα / Φύλλα από χάλυβα Galvalume |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επικάλυψης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω από 1 στρώμα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | Φ510MM/610MM |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα οικιακής χρήσης, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Πληροφορίες εμπορίου
| Τροποποιημένο | 5 τόνοι |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | TT ή 100% LC σε θέα |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο αξίας θαλάσσης |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι της Σαγκάης, Λιμάνι του Τσιντάο, Λιμάνι του Τιάντζιν |
| Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία υψηλής ποιότητας πλακών επίχρισμα, που είναι καταχωρημένη στην πόλη Wuxi.Ζυγισμένα, αλουμινίου ψευδαργύρου, ψευδαργύρου αλουμινίου μαγνησίου και αλουμινίου μαγνησίου μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Διατηρούμε ισχυρές σχέσεις συνεργασίας με τα μεγάλα εγχώρια χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel και Jiangyin ZongCheng Steel.Τα προϊόντα μας εξυπηρετούν ποικίλες εφαρμογές στην κατασκευή χάλυβα, μεταλλικά οικοδομικά υλικά, ατσάλινα σιλό, σωλήνες εξαερισμού, μηχανικές και ηλεκτρικές οικίες, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες, πλάκες καθαρισμού και εξαρτήματα τυπώματος αυτοκινήτων.
Με υπαλλήλους που έχουν κατά μέσο όρο πάνω από 8 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο, παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις εφοδιασμού και τεχνικές υπηρεσίες για μεσαία και μεγάλα μηχανικά έργα σε όλο τον κόσμο,βελτίωση της αποτελεσματικότητας της αλυσίδας εφοδιασμού ως έμπιστος συνεργάτης.
Δεσμευόμενοι στην αξιακή μας αντίληψη της βιώσιμης ανάπτυξης,Προσπαθούμε να παρέχουμε τέλειες λύσεις ζήτησης ενώ συνεργαζόμαστε με εγχώριους και διεθνείς πελάτες ως ο κορυφαίος προμηθευτής υπηρεσιών υψηλής ποιότητας της Κίνας.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

