Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα χάλυβα PPGI με επίστρωση ψευδαργύρου Z60-Z275 για εφαρμογή σε πλάκα κοντέινερ σε προσαρμοσμένο μήκος
Λεπτομέρειες
| Πάχος | 0,12 - 3,0 mm (Γαλβανισμένο), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (Προβαμμένο) | Πλάτος | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|---|---|
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος | Βάρος πηνίου | 2 τόνοι - 8 τόνοι |
| Εσωτερική διάμετρο πηνίου | 508 mm ή 610 mm | Επικάλυψη ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΤ αριθ. |
| Επικάλυψη αργιλίου | AZ40 - AZ180 | Τύπος ζωγραφικής | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Κανονική σπάγγα / μη σπάγγα | Πάχος επίστρωσης | 20-25um/5-10um |
| Επικάλυψη στρώσεων | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω 1 στρώμα | Αντοχή στη θερμότητα | > 300 ° C |
| Πάχος μοτίβου | 0,17 - 1,5 χλστ | Προδιαγραφές φύλλου | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm |
| MOQ | 5 τόνοι | ||
| Επισημαίνω | Z60-Z275 Επικάλυψη ψευδαργύρου PPGI Steel Coil,Προβαμμένο πηνίο από γαλβανισμένο χάλυβα προσαρμοσμένου μήκους,Εφαρμογή πλάκας δοχείου Πηνίο χάλυβα με επίστρωση χρώματος |
||
Περιγραφή προϊόντων
PPGI Z60 έως Z275 Φύλλα οροφής με επικάλυψη ψευδαργύρου Προχρωματισμένα τυλιγμένα χάλυβα
Υψηλής ποιότητας προχρωματισμένες κυλίνδρες από γαλβανισμένο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου από Z60 έως Z275, σχεδιασμένες για εφαρμογές στέγης και διάφορες βιομηχανικές χρήσεις.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία των προϊόντων | Τύπου ατσάλινου χάλυβα / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvalume / Τύπου ατσάλινου χάλυβα galvanized |
|---|---|
| Δάχος | Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 3,0 mm Φύλλα χάλυβα galvalume: 0,25 - 3,0 mm Προχρωματισμένο γαλβανισμένο χαλύβδινο φύλλο: 0,12 - 1,2 mm |
| Διάμετρο | 914mm, 1000mm, 1200mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Διάρκεια | Διάρκεια προσαρμοσμένη στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 2 - 8 τόνους |
| Εσωτερική διάμετρος τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επιφάνεια | Ζυγισμένα: κανονικό ζευγάρι ζευγαριού/μη ζευγάρι ζευγαριού Ζάχαρη (Z30-Z275) Αξία τιμής: AZ40-AZ180 Προχρωματισμένα: PE, HDP, SMP, PVDF |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, AS κλπ. |
Κατηγορίες προϊόντων
Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά από χάλυβα (ΠΓΧ)
Επίσης γνωστή ως χρωματική πλάκα, η PPGI κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας ψυχρά κυλούμενα πλακάκια χάλυβα και κυλούμενα πλακάκια χάλυβα ως βασικά υλικά.και επεξεργασία χημικής μετατροπής, η επικάλυψη εφαρμόζεται συνεχώς με τη μέθοδο της επικάλυψης με κυλίνδρους, ακολουθούμενη από διαδικασίες ψησίματος και ψύξης.
Αυτές οι επικάλυπτες πλάκες χάλυβα προσφέρουν ελαφριά κατασκευή, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετικές αντιβρωτικές επιδόσεις.Μπορούν να μεταποιηθούν άμεσα και να χρησιμεύσουν ως καινοτόμες πρώτες ύλες για την κατασκευή, ναυπηγική βιομηχανία, κατασκευή οχημάτων, οικιακές συσκευές, ηλεκτρικές βιομηχανίες και άλλα - αντικαθιστώντας αποτελεσματικά το ξύλο με χάλυβα, επιτρέποντας παράλληλα αποτελεσματική κατασκευή, εξοικονόμηση ενέργειας,και πρόληψη της ρύπανσης.
Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα
Η γαλβανική πλάκα αναφέρεται σε πλάκα χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου στην επιφάνεια.Με περίπου το ήμισυ της παγκόσμιας παραγωγής ψευδαργύρου που χρησιμοποιείται για αυτή τη διαδικασία.
Απαιτήσεις επιφάνειας
- Κατάσταση της επιφάνειας: Διαφέρει ανάλογα με τις μεθόδους επεξεργασίας της διαδικασίας επικάλυψης (κανονικές, μικρές, μεγάλες κλπ.)
- Εμφάνιση: Πρέπει να έχει καλή εμφάνιση χωρίς ελαττώματα που να επηρεάζουν τη χρήση του προϊόντος, συμπεριλαμβανομένης της μη επικάλυψης, τρύπων, ρωγμών, απορριμμάτων, υπερβολικής πάχους επικάλυψης, αποσπώσεων, βρωμιών χρωμικού οξέος ή λευκής σκουριάς
Γύρισμα από ατσάλι galvalume
Το χαλύβδινο φύλλο Galvalume αποτελείται από μια δομή αλουμινωμένου κράματος ψευδαργύρου που αποτελείται από 55% αλουμίνιο, 43% ψευδάργυρο και 2% πυρίτιο στερεωμένο στους 600 °C.Η ολοκληρωμένη δομή σχηματίζει ένα πυκνό κρυστάλλιο τετράδιας σύνδεσης από αλουμινωμένο σίδηρο, πυρίτιο, και ψευδάργυρο.
Παρέχει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση (3 φορές μεγαλύτερη από την καθαρή γαλβανισμένη πλάκα) με διακοσμητικά σχέδια λουλουδιών ψευδαργύρου κατάλληλα για την κατασκευή εξωτερικών πάνελ.Η προστασία από τη διάβρωση προέρχεται κυρίως από την προστατευτική λειτουργία του αλουμινίουΤα φύλλα αυτά παρέχουν επίσης καλή αντοχή στη θερμότητα, αντέχουν θερμοκρασίες άνω των 300°C,και να αποδεικνύουν αντοχή στην οξείδωση σε υψηλές θερμοκρασίες παρόμοια με τις πλακέτες από ατσάλι επικάλυψης με αλουμίνιο - που χρησιμοποιούνται συνήθως σε σωλήνες καμινάδων, φούρνους, φωτιστικά και ηλιακές λάμπες.
Εμφανισμένο προϊόν: Τυπωμένο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα
| Προϊόν | Τύπο πρότυπο Προχρωματισμένο φύλλο χάλυβα |
|---|---|
| Εισαγωγή | Πλακέτες χρώματος που έχουν τυπωθεί σε γαλβανισμένη πλάκα, αλουμινωμένη πλάκα ψευδαργύρου και άλλα υποστρώματα με τεχνολογία μεταφοράς ή επικαλύψεως με φιλμ |
| Χαρακτηριστικά | Φωτεινά χρώματα, μεγάλη ποικιλία, συμπεριλαμβανομένου του μαρμάριου κόκκου, καμουφλάζ, χρωματικών πλακών εκτύπωσης ξύλινου κόκκου |
| Μέγεθος | Δάχος: 0,17 - 1,5 mm, πλάτος: λιγότερο από 1,5 mm |
| Χρώμα & Σχήμα | Προσαρμοσμένο ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βασικό υλικό | Φύλλα από γαλβανισμένο χάλυβα / Φύλλα από χάλυβα Galvalume |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-25um/5-10um |
| Τύπος επικάλυψης | Πάνω από 2 στρώματα, κάτω από 1 στρώμα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | Φ510mm/610mm |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα οικιακής χρήσης, έπιπλα, πόρτες και παράθυρα, εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση |
Πληροφορίες εμπορίου
| Τροποποιημένο | 5 τόνοι |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | TT ή 100% LC σε θέα |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο αξίας θαλάσσης |
| Λιμένας φόρτωσης | Λιμάνι της Σαγκάης, Λιμάνι του Τσιντάο, Λιμάνι του Τιάντζιν |
| Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων | 20ft εμπορευματοκιβώτιο FCL, LCL |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι μια σύγχρονη επιχείρηση που ειδικεύεται στην επεξεργασία, πώληση και κυκλοφορία υψηλού επιπέδου πλακών επίστρωσης, η οποία είναι εγγεγραμμένη στην πόλη Wuxi.Αλουμινίου ψευδαργύρου, ψευδαργύρου αλουμινίου μαγνησίου και αλουμινίου μαγνησίου μαγγανίου υψηλής ποιότητας μεταλλικές πλάκες.
Διατηρούμε στενές σχέσεις συνεργασίας με πολλά μεγάλα εγχώρια χάλυβα, συμπεριλαμβανομένων των Ye Hui (Κίνα), Baoshan Iron & Steel, Shougang, Magang, Hangang, Rizhao Steel,και Jiangyin Zongcheng SteelΤα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε κτίρια από χάλυβα, μεταλλικά οικοδομικά υλικά, σιλό από χάλυβα, σωλήνες εξαερισμού, μηχανικές και ηλεκτρικές κατοικίες, πλάκες οικιακών συσκευών, ανελκυστήρες,Πλάκες καθαρισμού, αυτοκινητοβιομηχανικά εξαρτήματα σφραγίσματος και άλλους τομείς.
Από την ίδρυσή μας, συνεργαζόμαστε με εργοστάσια για να συμμετάσχουμε στην προμήθεια υλικών και τεχνικές υπηρεσίες για πολλά μεσαία και μεγάλα μηχανικά έργα σε εγχώρια και διεθνή κλίμακα.Οι εργαζόμενοι μας έχουν κατά μέσο όρο πάνω από 8 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο., επιτρέποντάς μας να παρέχουμε εξατομικευμένες λύσεις εφοδιασμού και να βελτιώνουμε την αποτελεσματικότητα της αλυσίδας εφοδιασμού ως τον βέλτιστο συνεργάτη σας.
Προχωρώντας προς τα εμπρός, παραμένουμε αφοσιωμένοι στην αξιακή μας αντίληψη της βιώσιμης ανάπτυξης, dedicated to providing customers with perfect demand solutions while working hand-in-hand with domestic and foreign clients to excel as China's premier high-end coating and plating steel products service provider.
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

