Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
ASTM EN DIN ΜΒ 201 ελεγμένος 1.08.0mm ανοξείδωτου βαθμός 304 316L πιάτων
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Στρογγυλές Ράβδοι Hastelloy C276 4-300mm Θερμής Έλασης
| Προϊόντα: | ράβδος από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | 4 - 300 mm |
Χαστέλλοι C276 ASTM B574 N10276 / 2,4819 Στρογγυλή μπάρα / θερμά κυλούμενα C276 μπάρες
| Προϊόντα: | ράβδος από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 4 - 300 mm |
Κράμα Nitronic 50 διάμετρος 10 - 200mm φραγμών ανοξείδωτου UNS S20910 καυτά - κύλησε
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Ακατέργαστο κράμα 718 στρογγυλή ράβδος / ράβδος Ακατέργαστο UNS N07718 ράβδος Ακατέργαστο ASTM EN DIN Standard
| Products: | Nickel alloy bars |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Diameter: | 6 - 300mm |
Σύνθετο 20 Νικέλιο Σύνθετο στρογγυλή ράβδος / ράβδος νικέλιο σύνθετο θερμό έλαση 10 - 250 mm UNS N08020 Σύνθετο
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | κράμα 20 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
c276 bar Ζεστό έλαση με στερεό διάλυμα 2.4819 / UNS N10276 ASTM EN DIN GB Standard
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
Χάλυβα κράματα C12000 Διαμέτρου 5 - 200 mm Χάλυβες ράβδους που τραβήχτηκαν με κρύο και θερμό έλασμα
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 250 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Ακατέργαστο κράμα 718 Στρογγυλές ράβδοι ASTM B637 UNS N07718 Φωτεινή ράβδος Μαύρη ράβδος
| Products: | Nickel alloy bars |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |

