Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Βαθμός 202 ανοξείδωτου τετραγωνικό εξωτερικό Polsihed σωλήνων φωτεινό/Hairline σωλήνας ανοξείδωτου λήξης
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Φωτεινή επιφάνεια με αναψύκωση BA καθρέφτης ατσάλινο κύλινδρο / λωρίδες 6K 8K ρολ ατσάλινου
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
EN 10088 Τύπος σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 1.4539 / 904L
| Προϊόντα: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 904l |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
UNS S30409 / 304H Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Δάχος 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304H / UNS S30409 |
| Διάμετρο: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
630 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 17-4pH με Q+T επεξεργασία για υψηλή αντοχή και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 630 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Το En 1,4301 ακτίνα 100x100400x400mm ανοξείδωτου ακτίνα τμημάτων Χ
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
Σωλήνας Incoloy 800 HT χωρίς συγκόλληση με τεχνική θερμής έλασης και γυαλισμένη επιφάνεια για αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Incoloy 800 HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM B409 Incoloy 800H Στρογγυλή ράβδο από κράμα νικελίου με ακριβή μηχανήματα για τον τομέα της πετροχημικής και της ενέργειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ειδικότητα των φύλλων και περιτυλίξεων από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 Grade 409L 410S 416 420 430 436L 439 441 443 444
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 409L 410S 416 420 430 436L 439 441 443 444 |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
Πύλες Incoloy 800 HT ERW - Ζεστά κυλούμενα με γυαλισμένη επιφάνεια για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Incoloy 800 HT |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

