Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
S
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Materiële cijfers: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Hoogwaardige kwaliteit EN 10130 DC01 Koudgewalste stalen spoel met spleetrand en breedte 10-2000 mm
| Materiaal: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
|---|---|
| Dikte: | 0.11-3.0 mm |
| Breedte: | 201250mm |
Warmgewalste gepolijste oppervlakte Hastelloy C276 Nikkel Legering Plaat 1500*6000mm Roestvrij Staal Plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ASTM A276 201 Roestvrij staalbar 2.030.0mm de ENGELSE Bouw van GB JIS
| Vorm: | vlak |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
Hoge hardheid 17-4PH roestvrij staalbal warmgewalst met een diameter van 6-300 mm
| Modelnummer: | 17-4PH 17-7PH 15-5PH |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
SPCC Materiaal Koudgewalste Staalrol met Gesneden Rand en Breedte 10-2000mm voor Industriële Toepassingen
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Dikte bereik: | 0.11-3.0 mm |
Spleetrand koudgewalste staalrol met een dikte van 0,11-3,0 mm en een breedte van 10-2000 mm voor industriële toepassingen
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Materiële cijfers: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
600-1800mm Breed Koudgewalste Staalrol & Plaat met Gesneden Rand in Q195, SPCC, SAE 1006 Kwaliteit
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Dikte bereik: | 0.11-3.0 mm |
Koudgewalste Incoloy 800-nickellaagplaat met EN DIN-standaard en gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste plaat van nikkellegering Hastelloy C276 Plaat met een dikte van 2,0 mm en een gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |

