Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
ASTM A240 904L Roestvrij staalplaat 0,6 - 30,0 mm Corrosiebestendig N08904 Roestvrij staal
| Dikte bereik: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Breedte -opties: | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm |
| Lengte -opties: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm |
6.0mm 8.0mm 12.0mm Uns N08904 904L roestvrij staal plaat DIN 1.4539 plaat Tisco Ss904L plaat
| Dikte bereik: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm of op maat |
| Lengte: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm of op maat |
Anti Acid 904L roestvrij staalplaat warmgewalst voor drukvattoepassingen
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Niet-magnetisch 304 roestvrijstalen plaat warmgewalst 0,6 mm - 40,0 mm voor industriële toepassingen
| Dikte bereik: | 0,6 mm - 40,0 mm |
|---|---|
| Breedte -opties: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Lengte -opties: | 1000 mm - 6000 mm |
Koudgewalste stalen spoel met een breedte van 10-2000 mm en een dikte van 0,11-3,0 mm voor industriële toepassingen
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Materiële cijfers: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Koudgewalste stalen platen en spoelen met een breedte van 10-2000 mm en een dikte van 0,11-3,0 mm
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Dikte bereik: | 0.11-3.0 mm |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat legering 904L UNS N08904 Corrosiebestendig 1500*6000mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | het inleggen |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met BA-afwerking voor corrosiebestendigheid
| Modelnummer: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM GB DIN UNS N08904 904L Roestvrij Staalplaat Warmgewalst Corrosiebestendig met Lasersnijservice
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

