Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
254 SMO Naadloze austenitische buizen van roestvrij staal UNS S31254 Buizen van roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
UNS S31635 / TP316Ti naadloze austenitische roestvrijstalen buizen / roestvrijstalen buizen
| Producten: | Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 410s 316L 316Ti 316ln 321 317L 2205 S32760 254smo 2507 310S 347 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
AISI304 Roestvrij staal watergolfplaat 4ft*8ft Gedrukt plaat Goud Bule Zwart Brooze Kleur
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Kleine golfwatergolf afwerking roestvrij staal plaat kwaliteit 304 watergolf plaat
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Hoge temperatuurbestendige 314 roestvrijstalen buizen met 2% Si voor ketel
| Products: | Stainless Steel Seamless Pipe |
|---|---|
| Grade: | 314 |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
EN 1,4511 de Plaatdikte van het Roestvrij staalblad 0,4 - 30.0mm X3CrNb17
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| dikte: | 0.3 - 3.0mm |
DIN-EN 1,4571 Plaat x6CrNiMoTi17-12-2 1000mm van het Roestvrij staalblad
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
EN 1,4466 de Plaatdikte van het Roestvrij staalblad 0,5 - 20.0mm EN 10088
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Laagkoolstof 304L roestvrijstalen plaat UNS S30403 / SUS304L roestvrijstalen platen voor levensmiddelen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304L |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Vloeibare roestvrij staalplaat van AISI304 dikte 0,3 - 1,0 mm voor decoratie
| Producten: | Watergolf roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |

