Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Duplex 2205 Roestvrij staalplaat 0.416.0mm ENGELSE 10088-2 1,4462
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 2205 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
1500mm 1800mm 2000mm Roestvrij staalplaat 304 316L 310S 321 0,6 - 80.0mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |
Bright Anneal 316L / 1.4404 roestvrij staal spoel / SS spoel gespleten rand 4ft 5ft van TISCO POSCO
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
UNS S30403 / 304L laag koolstofgehalte roestvrij staal plaat Breedte 1000mm 1219mm 1500mm 2000mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
TISCO BAOSTEEL 254SMO Roestvrij staal plaat SS plaat 2B NO.1 0,6 - 100 mm legering 254
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
ASTM A240 legering 446 SUS446 roestvrijstalen plaat hoogchroom 6,0*1500*3000 mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | UNS S38815 / Alloy 825 / 1.4858 |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Chemische Dikte van de het Bladplaat 254SMO van het Legeringsroestvrije staal 0,6 - 30.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |
Hittebestendige roestvrijstalen plaat 309S / 2.4833 Roestvrijstalen plaat & plaat Dikte 1,5 - 50,0 mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S30908 / 309S |
| Dikte: | 1.5 - 50.0 mm |
AISI 321 Titanium gestabiliseerd roestvrij staalplaat met hoge temperatuursterkte en corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Hittebestendig 309S-Roestvrij staalblad 0.6 - 3.0mm 1,4833 Roestvrij staalss Blad
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |

