Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Slit Stainless Steel Coil Strip with BA Surface GB3280 Standard 0.05mm Thickness for Precision Applications
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.1 - 10.0mm |
| Εύρος πλάτους | 10-1500 mm | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Πάχος κρύου έλασης | 0.1mm3mm | Παχύ πάχος | 3.0mm10mm |
| Πλάτος ψυχρής έλασης | 5 - 1500 mm | Πλάτος θερμής έλασης | 10 - 2000 mm |
| Φινίρισμα Επιφανειών | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K καρό.κ.λπ.) | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ |
| Βάρος συσκευασίας | 1,5 - 2 τόνοι (φύλλα), μέσα σε 6 τόνους (κουλούρια) | Βαθμοί υλικών | 200 series, 300 series, 400 series, duplex 2205 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH, Nickel Alloy |
| Κόψιμο σχισμών | Διαθέσιμος | ||
| Επισημαίνω | Λουρίδα σπειρών ανοξείδωτου επιφάνειας BA,GB3280 Standard SS Coil Strip,Μεταλλική λωρίδα πηνίου πάχους 0 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Λεπτή λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα BA Επιφάνεια Πρότυπο GB3280 Πάχος 0,05mm
Λεπτές λωρίδες από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα επιφάνειας BA, κατασκευασμένες σύμφωνα με το πρότυπο GB3280 και διαθέσιμες σε εξαιρετικά λεπτό πάχος 0,05mm για εξειδικευμένες βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Λωρίδες & Πηνία από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0,1mm-3mm Θερμής έλασης: 3,0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσία | Κοπή Λωρίδων, Επεξεργασία Επιφάνειας |
| Υπηρεσία Επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K Καρό, κ.λπ.) |
| Πρότυπο | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Κύριοι Βαθμοί |
Σειρά 200: 201, 202 Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347 Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444 Ειδικός βαθμός: διπλός 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH Κράμα Νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ. |
| Μάρκα | TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO |
| Εύρος Εφαρμογής | Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη Κουζίνας, Κατασκευές, Ανελκυστήρας |
Πληροφορίες Εταιρείας
Είμαστε εξουσιοδοτημένοι αντιπρόσωποι για TISCO, POSCO, ESS, BAOSTEEL, JISCO, TSINGSHAN, YGJF, LISCO, HONGWANG, BENSTEEL και άλλους μεγάλους εγχώριους κατασκευαστές χάλυβα. Επίσης, λειτουργούμε ως αντιπρόσωποι στην Κίνα για διεθνώς αναγνωρισμένα χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των ACERINOX, OUTOKUMPU, APERAM, NISSHIN, NSSC και Nippon Yakin Kogyo.
Η εταιρεία μας ειδικεύεται σε προϊόντα ανοξείδωτου χάλυβα σειράς 200, 300 και 400, μαζί με κράματα υψηλής θερμοκρασίας, κράματα βάσης νικελίου, κράματα ανθεκτικά στη διάβρωση, κράματα ακριβείας, ειδικούς χάλυβες κραμάτων, κράματα κοβαλτίου και ειδικούς υπερ-αυστιανίτικους ανοξείδωτους χάλυβες. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει στρογγυλό χάλυβα, σφυρήλατα, σωλήνες χάλυβα, πλάκες χάλυβα, λωρίδες χάλυβα ακριβείας, φλάντζες, εξαρτήματα σωληνώσεων και συνδετήρες.
Όλα τα υλικά κατασκευάζονται και ελέγχονται σε αυστηρή συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM/ASME (Αμερικανικό πρότυπο), GB (Κινεζικό πρότυπο), JIS (Ιαπωνικό πρότυπο) και άλλα διεθνή πρότυπα. Διατηρούμε εκτεταμένα αποθέματα κραμάτων βάσης νικελίου και κραμάτων υψηλής θερμοκρασίας, συμπεριλαμβανομένων στρογγυλών χαλύβων, μπιγιέτων σωλήνων και εισαγόμενων πλακών χάλυβα διαφόρων προδιαγραφών, υποστηριζόμενα από εισαγόμενα σύρματα και ράβδους συγκόλλησης.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πολλαπλές βιομηχανίες, όπως πετροχημικά, αεροδιαστημική, στρατιωτικός εξοπλισμός, μεταλλουργία σταθμών παραγωγής ενέργειας, έργα αποθείωσης, μηχανήματα χημικών ινών, μηχανήματα χαρτοποιίας, φαρμακευτικός εξοπλισμός, βιομηχανία τροφίμων, θαλάσσιες μεταφορές, χημικά πλοία και μηχανήματα τροφίμων.
Υπηρεσίες Επεξεργασίας
Φινίρισμα Επιφάνειας: Γυάλισμα Καθρέφτη, Φινίρισμα Τρίχας, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό Αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Τιτανίου Χρώμα, Καρό Φινίρισμα
Υπηρεσία Κοπής: Κοπή με Λέιζερ, Κοπή με Jet Νερού, Κοπή με Πλάσμα, Μηχανική Κοπή, Κοπή Λωρίδων
Υπηρεσία Κάμψης: Πάχος εύρους κάμψης εντός 30mm
Υπηρεσία Συγκόλλησης: Διαθέσιμοι όλοι οι τύποι διαδικασιών συγκόλλησης
Συσκευασία και Παράδοση
Πληροφορίες Συσκευασίας για Φύλλα:
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + ατσάλινη γωνία
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + ατσάλινη γωνία + κάλυμμα ξύλινων πλακών
- Τύπος 4: Ξύλινο κιβώτιο
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1,5 - 2 Τόνους
Πληροφορίες Συσκευασίας για Πηνία:
Τα πηνία και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια καλύπτεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη. Κάθε πλαίσιο φορτώνει έως 6 Τόνους.
Γκαλερί Προϊόντων
Εμπορικές Πληροφορίες
| MOQ | 1 Τόνος |
| Όρος Τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C εν όψει ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος Παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δείγματα δωρεάν με χρεώσεις express που βαρύνουν τον πελάτη |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας, ατσάλινη λωρίδα ή όπως απαιτείται |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

