Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm standard copper alloy bar ] αγώνας 478 προϊόντα.
ASTM πρότυπο C10200 Χαλκό στρογγυλή ράβδος ομαλή επιφάνεια χωρίς βούρτσα C102 χαλκό ράβδος
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
ASTM-Standard Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars in Custom Sizes
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Ράβδος κράματος νικελίου-σιδήρου-χρωμίου Incoloy 800H ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες και διάβρωση
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
990,9% καθαρό χαλκό στερεά ράβδος C11000 ASTM EN DIN Standard 4 - 250 mm διάμετρος
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
ΤΟ1 Κατηγορία C10100 Καθαρό χαλκό στρογγυλή ράβδο ράβδος ράβδος χωρίς οξυγόνο CDA102
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
ASTM B152 Χωρίς κράμα χάλκινος σωλήνας 8 mm ευθείας σωλήνας για κλιματισμό
| Κράμα: | Μη κράμα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Πάχος: | 0,3 - 50 mm |
C10200 Στρογγυλή ράβδο χαλκού/ C102 Ράβδος χαλκού 1m 2m 3m 6m μήκος ράβδοι χαλκού
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Τ1 Χάλκινη ράβδος OF-CU Χάλκινη στρογγυλή ράβδος Διαμέτρου 10 - 300 mm 99,9% Καθαρό χαλκό
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Πρότυπο ASTM C10200 C11000 Χάλκινη ράβδος και ράβδος χαλκού με διάμετρο 3-320 mm για σφυρηλατηση και βιομηχανική χρήση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C10200 C11000 |
|---|---|
| Κράμα: | Κράμα |
| Χρώμα: | κίτρινος |
C10200 C11000 ASTM Πρότυπο Στρογγυλή Ράβδος Χαλκού και Ορείχαλκος Χάλκινη Μπάρα σε Διάμετρο 5/8 Ίντσας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C10200 C11000 |
|---|---|
| Κράμα: | Κράμα |
| Χρώμα: | κίτρινος |

