Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
1 mm πάχος Κρύο έλασης 301 από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
AISI Ψυχρής Κύλισης 430 Ανοξείδωτο Ατσάλι Πηνίο με Επιφάνεια 2B BA και Πλάτος 500-1500mm Λωρίδα Ανοξείδωτου Ατσαλιού Πηνίο
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ανοξείδωτη Λωρίδα Ψυχρής Κύλισης με Γυαλισμένη Επιφάνεια, Πλάτος Λωρίδας SS 10-1500mm
| Εύρος πάχους: | 0,1mm - 10,0mm |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 5mm - 2000mm |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Σιδηροδρομική γραμμή από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 με φινίρισμα τρίχας και εξυπηρέτηση ODM σε πάχος 0,1-10,0 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 Σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα Λωρίδα Πάχους 0,3mm Ανόπτηση Επιφανειακή Επεξεργασία με Γυαλισμένη Επιφάνεια
| Βαθμός υλικού: | 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,3 χλστ |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Τ2 Φύλλα χαλκού πάχος 0,5 - 60,0 mm Ταιριζόμενα κόψιμο κόκκινη πλάκα χαλκού
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτο ατσάλι 254SMO με γυαλισμένη επιφάνεια και αντοχή στη διάβρωση
| Πάχος: | Ψυχρή έλαση: 0,3mm-3mm, Θερμή έλαση: 3,0mm-80mm |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | Ψυχρής έλασης: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm; Θερμής έλασης: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000* |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
3mm Παχιά Ανοξείδωτη Λωρίδα 316 Βαθμού με Γυαλισμένη Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 5 - 1500 mm (ψυχρής έλασης), 10 - 2000 mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και προσαρμοσμένο πλάτος 3mm-2000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα 254SMO ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,3 - 14,0 mm σε απόθεμα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

