Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Σιδηροδρομική γραμμή από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 με φινίρισμα τρίχας και εξυπηρέτηση ODM σε πάχος 0,1-10,0 mm
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πάχους | 0.1mm-10.0mm |
| Εύρος πλάτους | 5mm1500mm | Φινίρισμα Επιφανειών | Hairline, Καθρέφτης, SB, NO.4, Santi, Anti-Finger Print, Φιλμ PVC, Χρώμα τιτανίου, Καρό |
| Βαθμός υλικού | 201, 202, 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347, 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 4,4,4,4, | Τέμνουσα υπηρεσία | Laser, waterjet, plasma, μηχανή, σχισμή |
| Πάχος κάμψης | Έως 30 χλστ | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Τύπος συσκευασίας | Ξύλινη παλέτα, Ατσάλινη γωνία, Ξύλινο κουτί, ξύλινο πλαίσιο σχήματος # | Βάρος συσκευασίας | 1,5-2 τόνοι (φύλλα), έως 6 τόνοι (κουλούρια) |
| Ελάχιστη παραγγελία | 1 τόνος | Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C όψεως ή 30% κατάθεση TT | ||
| Επισημαίνω | Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα με τελική γραμμή μαλλιών,ODM Διαθέσιμο πηνίο SS304,Μεταλλική λωρίδα πάχους 0 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Λεπτές Λωρίδες από Ανοξείδωτο Χάλυβα SS304
Υψηλής ποιότητας ανοξείδωτες λωρίδες με φινίρισμα hairline και διαθέσιμη προσαρμογή ODM για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Λωρίδες & Πηνία Ανοξείδωτου Χάλυβα |
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0.1mm-3mm Θερμής έλασης: 3.0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσίες | Κοπή με σχισμή, Επεξεργασία επιφάνειας |
| Φινιρίσματα Επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K Καρό, κ.λπ.) |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Κύριοι Διαθέσιμοι Βαθμοί
- Σειρά 200: 201, 202
- Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
- Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
- Ειδικοί Βαθμοί: Duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
- Κράμα Νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Μάρκες
TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO
Εύρος Εφαρμογής
Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη Κουζίνας, Κατασκευές, Ανελκυστήρας
Πληροφορίες Εταιρείας
Είμαστε εξουσιοδοτημένοι αντιπρόσωποι για TISCO, POSCO, ESS, BAOSTEEL, JISCO, TSINGSHAN, YGJF, LISCO, HONGWANG, BENSTEEL και άλλους μεγάλους εγχώριους κατασκευαστές χάλυβα. Επίσης, λειτουργούμε ως αντιπρόσωποι στην Κίνα για διεθνώς αναγνωρισμένα χαλυβουργεία, συμπεριλαμβανομένων των ACERINOX, OUTOKUMPU, APERAM, NISSHIN, NSSC και Nippon Yakin Kogyo.
Η εταιρεία μας ειδικεύεται στην παραγωγή και πώληση προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα της σειράς 200, 300 και 400, μαζί με κράματα υψηλής θερμοκρασίας, κράματα βάσης νικελίου, κράματα ανθεκτικά στη διάβρωση, κράματα ακριβείας, ειδικούς χάλυβες κραμάτων, κράματα βάσης κοβαλτίου και ειδικούς υπερ-αυσθεντικούς ανοξείδωτους χάλυβες. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει στρογγυλό χάλυβα, σφυρήλατα, χαλύβδινους σωλήνες, χαλύβδινες πλάκες, λωρίδες χάλυβα ακριβείας, φλάντζες, εξαρτήματα σωληνώσεων και συνδετήρες.
Όλα τα υλικά κατασκευάζονται και ελέγχονται σε αυστηρή συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM/ASME (Αμερικανικό πρότυπο), GB (Κινεζικό πρότυπο), JIS (Ιαπωνικό πρότυπο) και άλλα διεθνή πρότυπα.
Διατηρούμε εκτεταμένο απόθεμα κραμάτων νικελίου, στρογγυλού χάλυβα κραμάτων υψηλής θερμοκρασίας, μπιγιέτων σωλήνων και εισαγόμενων χαλύβδινων πλακών κραμάτων υψηλής θερμοκρασίας σε διάφορες προδιαγραφές. Επίσης, προμηθεύουμε εισαγόμενα σύρματα και ράβδους συγκόλλησης για την υποστήριξη έγκαιρης παράδοσης για έργα αποθείωσης και απονιτροποίησης, καθώς και προϊόντα εξοπλισμού πετρελαίου και πετροχημικών.
Βιομηχανικές Εφαρμογές
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πετροχημικά, αεροδιαστημική, στρατιωτικό εξοπλισμό, μεταλλουργία σταθμών παραγωγής ενέργειας, συστήματα αποθείωσης, μηχανήματα χημικών ινών, μηχανήματα χαρτοποιίας, φαρμακευτικό εξοπλισμό, βιομηχανία τροφίμων, θαλάσσιες μεταφορές, χημικά πλοία, μηχανήματα τροφίμων και πολλούς άλλους βιομηχανικούς τομείς.
Υπηρεσίες Επεξεργασίας
Φινίρισμα Επιφάνειας
Γυάλισμα Καθρέφτη, Φινίρισμα Hairline, SB, NO.4, Φινίρισμα Santi, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Τιτανίου Χρώμα, Φινίρισμα Καρό
Υπηρεσίες Κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή με σχισμή
Υπηρεσίες Κάμψης
Εύρος κάμψης για πάχος έως 30mm
Υπηρεσίες Συγκόλλησης
Ολοκληρωμένες διαδικασίες συγκόλλησης για όλες τις απαιτήσεις
Συσκευασία και Παράδοση
Επιλογές Συσκευασίας για Φύλλα
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες με αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες με αδιάβροχο χαρτί + προστασία γωνιών από χάλυβα
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες με αδιάβροχο χαρτί + γωνίες από χάλυβα + κάλυμμα από ξύλινες πλάκες
- Τύπος 4: Συσκευασία ξύλινου κιβωτίου
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1.5 - 2 Τόνους
Συσκευασία για Πηνία και Λωρίδες
Τα πηνία και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια προστατεύεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη. Κάθε πλαίσιο φορτώνει έως και 6 τόνους.
Γκαλερί Προϊόντων
Εμπορικές Πληροφορίες
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 Τόνος |
| Όρος Τιμής | FOB |
| Μέθοδοι Πληρωμής | L/C στην όψη ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος Παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγματα | Δείγματα δωρεάν με χρεώσεις express που βαρύνουν τον πελάτη |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας και χαλύβδινη λωρίδα ή όπως απαιτείται |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

