Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
1 mm dikte koudgewalste 301 roestvrijstalen striprol met gepolijst oppervlak
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
AISI Koudgewalste 430 Roestvrij Staal Spoel met 2B BA Oppervlak en 500-1500mm Breedte SS Strip Spoel
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte roestvrijstalen band SS bandbreedte 10-1500 mm
| Dikte bereik: | 0,1 mm - 10,0 mm |
|---|---|
| Breedte bereik: | 5 mm - 2000 mm |
| Vorm: | Vlak |
SS304 Roestvrijstalen Strip met Haarlijn Afwerking en ODM Service in 0.1-10.0mm Dikte
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
304 roestvrij staal spoelband 0,3 mm dikte geanaliseerde huid gepolijst
| Materiaalkwaliteit: | 304 |
|---|---|
| Dikte: | 0,3 mm |
| Vorm: | Vlak |
T2 Koperplaat Plaatdikte 0,5 - 60,0 mm Op maat gesneden Rode Koperplaat
| Producten: | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Graad: | C11000 / T2 |
| Standaard: | ASTM GB EN DIN JIS |
Koudgewalst 254SMO roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en corrosiebestendigheid
| Dikte: | Koudgewalst: 0,3 mm-3 mm, warmgewalst: 3,0 mm-80 mm |
|---|---|
| Standaard maat: | Koudgewalst: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm; Warmgewalst: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000 |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
3 mm dikke 316-klasse roestvrij staal spoel met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 5 - 1500 mm (koudgewalst), 10 - 2000 mm (warmgewalst) |
| Vorm: | Vlak |
Koudgewalste roestvrijstalen spoel met gepolijst oppervlak en aangepaste breedte 3 mm-2000 mm
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Koudgewalst 254SMO roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en 0,3 - 14,0 mm dikte in voorraad
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |

