Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Υψηλής ακρίβειας 301 ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επικάλυψη με 1/4H 1/2H 3/4H FH
| Προϊόντα: | λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1 - 3.0mm |
| Διάμετρο: | ως το 1500 χιλ. |
316LN Stainless Steel Plate Excellent Corrosion Resistance for Marine Applications
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .κ.λπ. |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0mm |
316L/316LN Stainless Steel Plate Custom Laser Cutting for Various Industries
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .κ.λπ. |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0mm |
1.4462 / 1.4404 / 1.4301 Σιδηροτροφία από ανοξείδωτο χάλυβα Διαμέτρου 8 - 50 mm ΣΣ Σιδηροτροφία για δομή
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Κρύο έλασμα 45# 50# 65mn Ck67 Ck67 Ck70
| Προϊόντα: | λουρίδα χάλυβα άνοιξη |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3 - 3,0 mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm 1250 mm ή κατόπιν αιτήματος |
Δυαδική επένδυση από ανοξείδωτο χάλυβα βαθμός 1.4462 / 2205 / S31803 για θαλάσσιες μηχανικές δομές
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Υψηλής καθαρότητας C11000 Ηλεκτρολυτική σκληρή πετσέτα (ETP) Χαλκό πλάκα Εξαιρετική ηλεκτρική αγωγιμότητα και διαμόρφωση
| Προϊόντα: | Φύλλο πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Υλικό: | Επίπεδος φραγμός χαλκού |
| Πάχος: | 3 - 40 mm |
317L Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S31703 Σφίξιμο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1 - 16,0 mm Ζεστό ελαστικό και ψυχρό ελαστικό
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
Ανθεκτικός στη θερμότητα βαθμός πάχος πιάτων ανοξείδωτου 310S λέιζερ 1,0 - 30.0mm που κόβει το πιάτο SS
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S |
| Πάχος: | 1.0 - 30.0mm |
UNS S30409 / 304H Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Δάχος 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304H / UNS S30409 |
| Διάμετρο: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |

