Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας TISCO ψυχρά έλαση περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα και ταινία με 2B BA HL Τελική επεξεργασία 0,1 - 3,0 mm πάχος
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
316Ti φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm φύλλο SS τεχνική ψυχρού έλασης από την TISCO
| Βαθμός υλικού: | 316TI |
|---|---|
| Εύρος πάχους: | 0,4 - 3,0 χιλιοστά |
| Πάχος κρύου έλασης: | 0.3mm3mm |
Προσαρμοσμένη ταινία SA240 SS 304L από ανοξείδωτο χάλυβα 2 mm 0,25 mm παχιά μη μαγνητική ταινία
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια και πάχος 0,1 - 10,0mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Μεγάλη διάμετρος DN200 - DN500 SCH40S SCH10S Incoloy 800H σωλήνα σωλήνα σε μήκος 6m
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08810 |
| Διάμετρος: | DN200 - DN500 |
High Performance 445 Stainless Steel Sheet Corrosion-Resistant, Durable & Versatile
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 445 |
| Πάχος: | 0.3 - 5.0mm |
Διάμετρος σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Σωλήνες ακριβείας C276 φωτεινό αναψυκτικό Hastelloy C276
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C276 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
100 - 400 mm πλάτος Ατσάλι Χ δομή / I δομή Εφαρμογή για δομή ERW συγκολλημένη δομή
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 254SMO υψηλών επιδόσεων, ιδανική για χημικές και θαλάσσιες εφαρμογές
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 254SMO |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |

