Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
304 Σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα Λωρίδα Πάχους 0,3mm Ανόπτηση Επιφανειακή Επεξεργασία με Γυαλισμένη Επιφάνεια
Λεπτομέρειες
| Βαθμός υλικού | 304 | Πάχος | 0,3 χλστ |
|---|---|---|---|
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 5 - 1500 mm |
| Εύρος πάχους | 0.1 - 10.0mm | Φινίρισμα Επιφανειών | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1), Φινίρισμα (HL 8K καρό) |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 30 χλστ |
| Τύπος συσκευασίας | Ξύλινη παλέτα | Βάρος συσκευασίας | 1,5 - 2 τόνοι (φύλλα), 6 τόνοι (κουλούρια) |
| Ελάχιστη παραγγελία | 1 τόνος | Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες |
| Υπηρεσία επιφάνειας | Κοπή σχισμών, επεξεργασία επιφάνειας | ||
| Επισημαίνω | Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 0,3 mm,Ανοπτημένο δέρμα πέρασμα 304 λουρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα από ανοξείSteelτο χάλυβα 304 πάχους 0,3mm, ανόπτηση και επιφανειακή επεξεργασία
Υψηλής ποιότητας πλάκα από ανοξείSteelτο χάλυβα 304 πάχους 0,3mm, με ανόπτηση και επιφανειακή επεξεργασία για ανώτερη απόδοση και φινίρισμα.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Πλάκες & Κουλούρες από ανοξείSteelτο χάλυβα |
| Πάχος | Ψυχρής έλασης: 0,1mm-3mm Θερμής έλασης: 3,0mm-10mm |
| Πλάτος | Ψυχρής έλασης: 5-1500mm Θερμής έλασης: 10-2000mm |
| Υπηρεσίες | Κοπή με σχισμή, Επιφανειακή επεξεργασία |
| Επιφανειακά φινιρίσματα | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1), Φινίρισμα (HL 8K Checkered, κ.λπ.) |
| Πρότυπα | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
Διαθέσιμες ποιότητες
Σειρά 200: 201, 202
Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
Ειδικές ποιότητες: Duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
Κράμα νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444
Ειδικές ποιότητες: Duplex 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA, 17-4PH
Κράμα νικελίου: C276, C4, Monel400, 500, 600, 625, 800, 825, κ.λπ.
Μάρκες
TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO
Εφαρμογές
Διακόσμηση, Βιομηχανία, Είδη κουζίνας, Κατασκευές, Ανελκυστήρας
Πληροφορίες εταιρείας
Η εταιρεία μας είναι εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος των TISCO, POSCO, ESS, BAOSTEEL, JISCO, TSINGSHAN, YGJF, LISCO, HONGWANG, BENSTEEL και άλλων μεγάλων εγχώριων κατασκευαστών χάλυβα. Είμαστε επίσης ο αντιπρόσωπος στην Κίνα για τις ACERINOX, OUTOKUMPU, APERAM, NISSHIN, NSSC, Nippon Yakin Kogyo και άλλα φημισμένα διεθνή χαλυβουργεία.
Ειδικευόμαστε σε προϊόντα ανοξείSteelτο χάλυβα της σειράς 200, 300 και 400, καθώς και σε κράματα υψηλής θερμοκρασίας, κράματα βάσης νικελίου, ανθεκτικά στη διάβρωση κράματα, κράματα ακριβείας, ειδικούς χάλυβες κραμάτων, κράματα βάσης κοβαλτίου και ειδικούς υπερ-αυστιανίτικους ανοξείSteelτους χάλυβες. Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει στρογγυλό χάλυβα, σφυρήλατα, χαλύβινους σωλήνες, χαλύβδινες πλάκες, λωρίδες ακριβείας από χάλυβα, φλάντζες, εξαρτήματα σωληνώσεων και συνδετήρες.
Όλα τα υλικά παράγονται και ελέγχονται σε αυστηρή συμμόρφωση με τα πρότυπα ASTM/ASME (Αμερικανικό πρότυπο), GB (Κινεζικό πρότυπο), JIS (Ιαπωνικό πρότυπο) και άλλα διεθνή πρότυπα. Διατηρούμε σημαντικό απόθεμα από κράματα νικελίου, στρογγυλό χάλυβα κράματος υψηλής θερμοκρασίας, πλινθώματα σωλήνων και εισαγόμενες χαλύβδινες πλάκες κράματος υψηλής θερμοκρασίας σε διάφορες προδιαγραφές.
Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε πετροχημικά, αεροδιαστημική, στρατιωτικό εξοπλισμό, μεταλλουργία σταθμών παραγωγής ενέργειας, έργα αποθείωσης, μηχανήματα χημικών ινών, μηχανήματα χαρτοποιίας, φαρμακευτικό εξοπλισμό, βιομηχανία τροφίμων, θαλάσσιες μεταφορές, χημικά πλοία, μηχανήματα τροφίμων και πολλούς άλλους τομείς.
Υπηρεσίες επεξεργασίας
Επιφανειακό φινίρισμα
Καθρεπτική στίλβωση, Φινίρισμα hairline, SB, NO.4, Santi Finishing, Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα, Κάλυψη με φιλμ PVC, Τιτανίου χρώματος, Checkered Finishing
Υπηρεσίες κοπής
Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή, Κοπή με πλάσμα, Μηχανική κοπή, Κοπή με σχισμή
Υπηρεσίες κάμψης
Εύρος κάμψης για πάχος εντός 30mm
Υπηρεσίες συγκόλλησης
Όλοι οι τύποι διαδικασιών συγκόλλησης διαθέσιμοι
Συσκευασία και παράδοση
Επιλογές συσκευασίας για φύλλα
- Τύπος 1: Ξύλινες παλέτες με αδιάβροχο χαρτί
- Τύπος 2: Ξύλινες παλέτες με αδιάβροχο χαρτί + προστασία γωνιών από χάλυβα
- Τύπος 3: Ξύλινες παλέτες με αδιάβροχο χαρτί + γωνίες από χάλυβα + κάλυμμα από ξύλινες πλάκες
- Τύπος 4: Συσκευασία ξύλινου κιβωτίου
Κάθε συσκευασία φορτώνει περίπου 1,5 - 2 τόνους
Επιλογές συσκευασίας για κουλούρες
Οι κουλούρες και οι λωρίδες φορτώνονται σε ξύλινα πλαίσια σχήματος #. Η επιφάνεια προστατεύεται με αδιάβροχο χαρτί και πλαστική μεμβράνη.
Κάθε πλαίσιο φορτώνει έως 6 τόνους
Γκαλερί προϊόντων
Εμπορικές πληροφορίες
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τόνος |
| Όρος τιμής | FOB |
| Πληρωμή | L/C εν όψει ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής με T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δείγματα δωρεάν με χρεώσεις express που βαρύνουν τον πελάτη |
| Συσκευασία | Τυπική εξαγωγική συσκευασία με αδιάβροχο χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακής μπάρας, χαλύβδινη λωρίδα ή όπως απαιτείται |
Επικοινωνήστε μαζί μας
Συνιστώμενα προϊόντα

