Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
8K spiegel gestempelde decoratieve roestvrijstalen plaat 201 watergolf roestvrijstalen panelen
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Glanzend gepolijst roestvrij staal buis SUS304 Diameter 32mm 38mm 42mm 48mm 50mm
| Producten: | Heldere Opgepoetste Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| standaard: | ASTM GB EN |
ASTM A240 legering 904L roestvrijstalen plaat Dikte 6 mm 8 mm 10 mm 12 mm 14 mm 16 mm 20 mm
| Products: | Stainless Steel Plate |
|---|---|
| Grade: | 904L / 1.4539 |
| Width: | 1500mm 1219mm 1000mm |
CD4MCU legering roestvrij staal staven ideaal voor chemische marine
| Naam van de producten: | CD4MCU roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
Roestvrijstalen plaat van klasse 304 met waterrimpelafwerking en een dikte van 0,3 mm - 1,5 mm voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
AISI304 roestvrijstalen waterrimpelplaat 4FT * 8FT reliëfplaat met gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Graad 304 Roestvrijstalen Plaat met Watergolfpatroon, 0,3 - 1,5 mm dikte en gepolijst oppervlak voor decoratie
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
321 Roestvrijstalen Buisplaat met 40 mm Dikte en 3790 mm Diameter Inclusief Gaten
| Dikte: | 40 mm |
|---|---|
| Diameter: | 3790 mm |
| Modelnummer: | 321 1,4541 |
Bao Steel 10 mm 304 Roestvrij Staal Plaat Warmgewalst S30408 SS Plaat 2500 mm Breedte
| Dikte: | 0.4mm100mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm-2000 mm |
| Lengte: | 1000 mm-6000 mm |
SUS304 Roestvrij staal, warm gewalst en gepolijst, voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

