Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Warmgewalste 304 Kwaliteit Spiegelgepolijste Roestvrijstalen Plaat SS Plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
BA Afgewerkte 304L Roestvrij Staal Bandband 20mm-1500mm Lengte SS Strapping Band
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Warmgewalste SUS304 Spiegel RVS Plaat met PVC Coating voor Decoratie en Keukengerei
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste roestvrijstalen plaat 304L / UNS S30403 SS Plaat van BAOSTEEL 5FT*20FT
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S30403 / 304L |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
XM-19 Alloy Round Bar Diameter 5 - 300mm Stainless Steel Bar Hot Rolled SS Bar
| Producten: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Cijfer: | Xm-19 |
| Diameter: | 5-300 mm |
Koudgewalst Warmgewalst 0,6 - 80,0 mm 904L roestvrijstalen platen Pipe bars Strips
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
0.6 - 80.0 mm Dikte koudgewalst warmgewalst 2B NO.1 Afwerking 321 roestvrij staal plaat en plaat
| Dikte bereik: | 0.6 - 80.0 mm |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, warmgewalst |
| Oppervlakteafwerking: | 2B, NO.1, SATIJN, 2D, BEDELAARS, ENZ. |
Warmgewalste en koudgewalste SS-plaat 409L roestvrijstalen plaat 2D NO.1
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
Warmgewalste 304 EN 10088 1.4301 6 mm roestvrijstalen plaat voor industriële toepassingen
| Dikte: | 6 mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000-2000 mm |
| Lengte: | 1000-6000 mm |
Monel 400 Nickel Alloy Strips Dikte 0,1 - 3,0 mm Koudgewalst ASTM EN DIN Standard
| producten: | De Strook van de nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | Monel 400 |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |

