All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ cold rolled stainless steel strip ] match 955 Products.
Hot Rolled 904L Stainless Steel Plate 3.0 - 30.0mm TISCO POSCO Brand EN 10088-2 1.4539
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Hot Rolled Corrosion Resistant AISI 904L Stainless Steel Plate SS Plate for Acidic Environments
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Hot Rolled 904L UNS N08904 Stainless Steel Plate - Corrosion Resistant with 1500*6000mm Size
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Hot Rolled 904L Stainless Steel Plate with Pickling Surface and Corrosion Resistance ASTM A240
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Hot Rolled 904L Stainless Steel Plate with Corrosion Resistance and Standard Size 1500*6000mm
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
904L Stainless Steel Plate DIN 1.4539 Super Austenite SS Sheet Hot Rolled
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
Hot Rolled 904L Stainless Steel Plate with Pickling Surface Treatment for Superior Corrosion Resistance
| Model NO.: | 904L |
|---|---|
| Shape: | Flat |
| Technique: | Hot Rolled |
SS400 Cold Rolled Steel Sheet Plate ST12 DC01 SPCC Slit Cutting Strip CR Coil
| Products: | Steel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
| Width: | 1000mm 1219mm 1500mm |
Cold Rolled Galvanized Steel Sheet SPCC with 0.11-3.0mm Thickness Slit Edge and Wooden Pallet Packaging
| Edge Type: | Slit Edge |
|---|---|
| Width Range: | 10-2000mm |
| Material: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
Hot Rolled 17-7PH Stainless Steel Round Bar with Bright Surface and OD 6-300mm
| Model NO.: | 631 |
|---|---|
| Shape: | Round |
| Technique: | Hot Rolled |

