Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
SUS420J1 DIN 1,4006 420 Dunne Roestvrij staalplaat 0.38.0mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Van de het Roestvrije staalplaat van SA240 SS321 het Bladen 1,4541 Breedte 1500mm 2000mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |
301 Roestvrij staalplaat ASTM A240 SS Plaat 0,4 - 10,0 mm AISI301 Roestvrij platen
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
ASTM A240 316H Roestvrijstalen plaat/platen warmgewalst NO.1 oppervlak
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316H |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI304 met goede slijtvastheid
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
Corrosiebestendigheid 316H Vlekvrye staalplaten UNS S31609 0,04 - 0,09% Carbon SS platen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316H |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
Dikte 0,4 - 3,0 mm AISI304 / 1,4301 Edelstaal geïmprimeerd plaat / SS bekleed plaat
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
201 304 430 0,3 mm staalplaat gepoetste platte
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Linnenpatroon Edelstaal geïmprimeerd plaat AISI304 4ft*8ft SS plaat
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
1.4845 het Blad Hittebestendige SA240 UNS S31008/310S/2B van de roestvrij staalplaat
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |

