Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
ASTM A240 N08904 904L Roestvrij Staal Plaat SS Plaat 0,6 - 3,0 mm Corrosiebestendig
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm of op maat |
| Lengte: | 2000 mm, 2438 mm, 3000 mm, 6000 mm of op maat |
316LN roestvrijstalen plaat UNS S31653 SS Plaat met op maat gesneden warmgewalste corrosiebestendig
| Model-NR.: | 316LN |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
XM-19 Stainless Steel Round Bar Hot Rolled & Forged Round Bars SS Rod Cutting into Any Length
| Producten: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Cijfer: | Xm-19 |
| Diameter: | 5-300 mm |
Warmgewalste 316LN Roestvrij Staalplaat - Corrosiebestendige Hoge Sterkte RVS Plaat voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 316LN |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
EN 1,4460/Blad van de het Roestvrije staalplaat van SS329/S32900-0.3 - 100mm Douaneknipsel
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 1.4460 / 329/S32900 |
| Dikte: | 0.430.0mm |
ASTM A240 310S Warmgewalste Roestvrijstalen Plaat met Beitsbehandeld Oppervlak
| Modelnummer: | 310 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
904L roestvrij staalplaat DIN 1.4539 Super austenite SS-plaat warmgewalst
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
China 904L Roestvrij Stalen Plaat met Lasersnijservice 0,6 - 30,0 mm Dikte Corrosiebestendig voor Industrieel Gebruik
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SUS304 roestvrijstalen band koudgewalst 2B 0,1-3,0 mm Dikte Precisie snijden zonder boor
| Producten: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
|---|---|
| materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 3.0mm |
AISI 434 Roestvrij staalstrook 0.43.0mm Koudgewalste 2B
| Producten: | roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

