Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
NO.1 Afwerking van platte platen van roestvrij staal, serie 300 301 304 304L 309S 310S 316l 317l 321
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |
Aisi 304 316 prima roestvrij staal checker plaat laag colbalt Ss één bar twee bar drie bar vijf bar
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
AISI316L EN 1.4404 Roestvrij staal plaat 0,6 - 8,0 mm roestvrij plaat
| Producten: | roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM A240 Klasse 317L roestvrij staalplaat en -plaat NO.1 warmgewalst Oppervlak 3.0 - 16,0 mm Dikte
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 202 218 304 310S 310H 316L 317L 409L 430 enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
TISCO-Rang 304 van de Roestvrij staalplaat Warmgewalste de Dikte van ASTM A240 3.040.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 304 |
| Dikte: | 3.0 - 40.0mm |
Precisie snijden van vellen en platen van roestvrij staal 300-serie 400-serie
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 200serie 300serie 400serie duplex roestvrij staal |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
436L SS Rand 1219mm van de Staalplaat Koudgewalste 2D Mijl voor Autogassysteem
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
UNS N08904 904L AISI 904 Warmgewalste Koudgewalste Roestvrij staalplaat
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
SS316Ti/SS316LN-het Blad Warmgewalste ASTM A240 van de Roestvrij staalplaat
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |
Lasersnijplaat van roestvrij staal ASTM EN DIN Dikte 0,4 - 30,0 mm Klasse 201 304 304L 309S 310S 316L 321 347
| Producten: | Hairline Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 201 304 316L 430. enz. |
| standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm |

