Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Warmgewalste 316Ti roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak van 1500*6000 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Het Roestvrije staalplaat UNS S30908 309S 1,4833 van ASTM A240 Hittebestendige 0.614.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S/1.4833/S30908 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
321 Roestvrij Staal Koudgewalste Heldere Oppervlakte Goot Afvoer Goot voor Corrosiebestendigheid
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L |
|---|---|
| Dikte: | 0.8 - 6.0 mm |
| Lengte: | 2m 3m 6m of op maat |
310S Austenitisch Roestvrijstalen Plaat Uitstekende Oxidatiebestendigheid tot 1150°C
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Warmgewalste 1Cr13MoS AISI 410MOD X10CrMoS13 Ronde staalstaaf OD 120mm GB/T20878-2007
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst, gepekeld, helder gepolijst satin |
|---|---|
| Typ cijfers: | AISI 410MOD X10CrMoS13 1Cr13MoS |
| diam: | 5,5 ~ 150 mm |
1.4301 Warmgewalste gepolijste roestvrijstalen plaat SS 304 ASTM A240
| Model-NR.: | 1.4301 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SUS304 SUS316L Warmgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Traanplaat met Aanpasbare Patronen
| Model-NR.: | SUS304 SUS316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met pickeloppervlak en corrosiebestendigheid ASTM A240
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste 904L roestvrijstalen plaat met een oppervlaktebehandeling voor een superieure corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 904L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

