Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
17-4PH roestvrijstalen plaat warmgewalst 10 - 150 mm SS plaat UNS S17400 Custom Cutting
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
AISI304 spiegeloppervlak met laserfilm
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
304 roestvrij staal geïmprimeerd plaat rijstpatroon SS Plaatdikte 0,5 - 2,0 mm
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
Kleine punt roestvrij staal geïmprimeerd plaat met anti-vingerafdruk afwerking
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
317L roestvrij staalplaat warmgewalst 3,0 - 16,0 mm UNS S31703
| Producten: | Plaat en plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 201 202 218 304 310S 310H 316L 317L 409L 430 enz. |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
AISI304 Roestvrij staal watergolfplaat 4ft*8ft Gedrukt plaat Goud Bule Zwart Brooze Kleur
| Producten: | Het Roestvrije staalblad van de waterrimpeling |
|---|---|
| Graad: | 304 |
| Standaard: | ASTM EN JIS GB |
AISI304 Roestvrij staal geïmprimeerd plaat Dikte 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm
| Producten: | In reliëf gemaakt Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| standaard: | ASTM EN JIS GB |
UNS S32750 2507 DuplexKoudgewalste Staalplaat 0.640.0mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.33.0mm |
Hoog koolstofgehalte 321H roestvrijstalen plaat 1500 mm 2000 mm breedte SS plaat
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 321H |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
UNS S31609 Roestvrijstalen plaat 316H SS Plaat 3.0 - 30.0 mm warmgewalst van TISCO
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316H |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

