Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
304 haarlijn roestvrij staal plaat 0,3 - 12,0 mm ASTM AISI Standard SS-plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
304 316 430 Roestvrij Stalen Traanplaat met Koudgewalste Gepolijste Oppervlakte Gestructureerd Plaat
| Model-NR.: | 304 316L 430 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
BA-oppervlak Afgerond ASTM 304 koudgewalst roestvrij staal strip spoel 0,2 mm dik
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
TISCO 310S Roestvrijstalen Plaat en Plaat Koudgewalst Warmgewalst SS Plaat 1.4845 / Legering 310S Platen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Op maat gemaakte koudgewalste roestvrijstalen goot met een dikte van 0,8 - 3,0 mm en een helder oppervlak
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
304 316L roestvrij staal met gepolijst oppervlak en aanpasbare uitstekeningen
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Stainless steel strip spoel legering SUS304 SUS316L SUS321 SUS430 Smal SS strips Breedte 5 - 50 mm
| Products: | stainless steel strip |
|---|---|
| Thickness: | 0.5-3.0mm |
| Width: | within 1500mm |
304 roestvrij staal, koudgewalst met helder oppervlak voor staalconstructiewerkplaats
| Vorm: | C-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
ASTM A240 310S Roestvrij staalplaat warmgewalst met pickeloppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 310s |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
AISI 304 SUS304 Warmgewalste, gepolijste ruwstaalplaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

