Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
4ft*8ft 5ft*20ft Warmgewalst Koudgewalst Ss Checker Plate Voor Anti-Slip Floor
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
Veelzijdig 329 roestvrijstalen plaat Langdurig, hoge prestaties voor zwaar gebruik
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 329 / S32900 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Warmgewalste 304 Kwaliteit Spiegelgepolijste Roestvrijstalen Plaat SS Plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA Roestvrij Staal Naadloze Buis Koudgewalst met Gepolijst Oppervlak OD 6-300mm
| Modelnummer: | 304 321 316L 310S 904L 2205 2507 253MA |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Ronde Plaat van het Cirkeltisco Roestvrije staal 3,0 - 100.0mm 321 2205
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
De hoge Plaat Warmgewalste 420 440C 17 - 4PH 17 - 7PH van het Hardheidsasme Roestvrije staal
| PRODUCTEN: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Dikte: | 3.0100.0mm |
Warmgewalste 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO roestvrijstalen plaat Dikte 3,0 - 100 mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
304 316L roestvrijstalen vloerplaat 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm 4,0 mm 5,0 mm 6,0 mm 8,0 mm
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
1 mm ronde gat geperforeerde roestvrijstalen gaasplaten 2 mm pitch 316L 254SMO 904L 2507
| Producten: | Geperforeerd plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 201 316L 430 410S. enz. |
| De diameter van het gat: | 1.0 - 20.0 mm |
0.5mm walste het 1mm Geruite Plaatroestvrije staal 201 202 304 310 316L koud
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |

