Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Laser snijden roestvrij staal plaat Dikte 1,0 - 30,0 mm zonder boor snijden Ronde vierkant vorm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 200serie 300serie 400serie duplex roestvrij staal |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
904L / UNS N08904 Roestvrijstalen plaat Lasersnijden en water snijden Plaat van Otokumpu
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 200serie 300serie 400serie duplex roestvrij staal |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
316H roestvrij staal plaat UNS S31609 Koolstof 0,4%-1,0% 316S51 roestvrij staal
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316H |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Warmgewalste en koudgewalste SS-plaat 409L roestvrijstalen plaat 2D NO.1
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 409L |
| Dikte: | 0,5-50,0 mm |
JIS G4305 SUS304 roestvrijstalen banden Dikte 0,1 - 3,0 mm Precision Slit Cutting Edge voor de lente
| Producten: | roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Dikte: | 0.13.0mm |
| breedte: | Binnen 1219 mm |
Gepoetste 304 SS-plaat warmgewalste roestvrijstalen plaat met PVC-film in 1220*2440mm
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
het Roestvrije staalplaat 201 Rang 304 316L 321 1.08.0mm van 2B NO.1
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Warmgewalste Holle de Buisaisi304 304L EN 1,4301 SCH40 van de Roestvrij staalpijp
| PRODUCTEN: | roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
317L roestvrij staal spoel UNS S31703 roestvrij staal Dikte 0,1 - 16,0 mm Warm gewalst en koud gewalst
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
201 Diamantenplaat van roestvrij staal / Scheekplaat / Grofplaat voor vloer
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |

