Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Lasersnijden van 310S roestvrijstalen plaat in vierkante, ronde en cirkelvormige vormen, warmgewalst, dikte 3,0 - 40,0 mm
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
AISI 304 Kwaliteit 0,3 - 3,0 mm Dikte Gepolijst Oppervlak Roestvrij Staal Watergolf Plaat voor Decoratieve Toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Ruwe vlekvrye staal watergolfplaat met 0,3 - 3,0 mm dikte en gepolijst oppervlak
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 347 SS van de Roestvrij staalplaat Plaat 3,0 - 16.0mm 1500mm Breedte TISCO POSCO
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 347 |
| Dikte: | 1.030.0mm |
Warmgewalste 321 roestvrijstalen plaat EN 1.4541 SS Plaat 3.0 - 16.0 mm
| Producten: | platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 321 / 1.4541 / s32100 |
| Standaardgrootte: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Maritieme zoutwaterbestendige 316Ti roestvrijstalen plaat / 1.4571 roestvrijstalen plaat
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 316Ti / 1.4571 |
| Dikte: | 0.6 - 80.0 mm |
304 Graad roestvrij staal watergolfplaat met 0,3 - 3,0 mm dikte voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
6 mm dikke ASTM A240 S30408 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Dikte: | 6 mm |
|---|---|
| Breedte: | 600 mm ~ 2030 mm |
| Lengte: | 300 ~ 6000 mm, maximaal 18000 mm |
De stevige Staaf/Warmgewalst van het Oplossings17-4ph Roestvrije staal Gesmeed om 350mm
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Het Roestvrije staalplaat van ASTM A240 310S/06Cr25Ni20/1,4845/S31008 0,4 - 80.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310s |
| Dikte: | 0.630.0mm |

